9786259434506
979134
Asırlık Çınarlar - Görünmeyen Hayatlar
Asırlık Çınarlar - Görünmeyen Hayatlar
169.00

Hayatta en önemli değerlerden biri, insanlarla bağlantı kurabilmek ve onların yaşamlarına anlam katabilmektir. Hele de bu insanlar, yaşanmışlıklarıyla neredeyse bir asrı devirmiş çınarlar ise!


Maddi şeyler zamanla önemini yitirirken, hatıralar, ilişkiler ve sevgi daha da değer kazanıyor. İnsanlar, bu değerin farkında olmadan yaşadıkları için başka hayatları keşfetmek, bir nebze olsun hissetmeye kapı aralamak anlamı taşıyor. Eski insanların hayat öyküleri, yaşamın gerçek değerini kavramamıza yardımcı oluyor. Kendi zamanlarına geri dönen bu hikayeler, okuru duygusal bir yolculuğa davet ediyor ve geçmişin insanlarını, olaylarını ve duygularını anlama fırsatı sunuyor.


Hüzünle, acıyla, başarıyla, çalışkanlıkla yoğrulmuş, birçoğu yüzyılı devirmiş Asırlık Çınarların hayat hikâyelerinin kısacık bölümüne konuk olmaktan duyduğumuz mutluluğu heybemize katarak bu kitabı hazırladık. İstedik ki bu asırlık çınarları herkes tanısın, en azından hikâyeleri okurlar nezdinde ölümsüz kalsın.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat