2021 KPSS ÖABT Psikolojik Danışma ve Rehberlik Tamamı Çözümlü Soru Ban

2021 KPSS ÖABT Psikolojik Danışma ve Rehberlik Tamamı Çözümlü Soru Bankası
Kolektif

50,00 TL
Temin süresi 20 gündür.
9780202000497
850786
2021 KPSS ÖABT Psikolojik Danışma ve Rehberlik Tamamı Çözümlü Soru Bankası
2021 KPSS ÖABT Psikolojik Danışma ve Rehberlik Tamamı Çözümlü Soru Bankası
Pegem A Yayıncılık - Akademik Kitaplar
50.00

Değerli Okuyucularımız,

Elinizdeki bu kitap, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT-PDR) kapsamındaki soruları çözmek için gerekli bilgi, beceri ve teknikleri edinme ve geliştirme sürecinde siz değerli okuyucularımıza kılavuz olarak hazırlanmıştır. ÖABT Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Tamamı Çözümlü Soru Bankası yayınımızda 72 testten oluşan 1116 soru yer almaktadır. Kitap, çıkması olası soruların titizlikle incelenmesiyle ÖSYM formatına uygun sorular ve çözümleriyle bilgilerin açık ve anlaşılır olmasına dikkat edilerek hazırlanmıştır.
* Özgün,
* Güncel,
* Öğrenme ve öğretme tekniklerine uygun,
* Zaman kazandırıcı çözüm teknikleri içeren yapısıyla
sınava hazırlanmada öncü bir kitap olma amacıyla da hizmetinize sunulmuştur. Yoğun bir araştırma ve çalışma sürecinde hazırlanmış olan bu kitapla ilgili görüş ve önerilerinizi pegem@pegem.net adresine e-posta yoluyla ya da 0538 594 92 40 numarasına WhatsApp üzerinden iletmeniz yeterli olacaktır.
Geleceğimizi güvenle emanet ettiğimiz siz değerli öğretmenlerimizin hizmet öncesi ve hizmet içi eğitimlerine katkıda bulunabilmek ümidiyle...
Başarılar...

Kapat