Kolajen Detoksu Mehtap Yakut

Kolajen Detoksu
Mehtap Yakut

%20 İNDİRİM
178,50 TL
142,80 TL
Tükendi
9786257344975
956245
Kolajen Detoksu
Kolajen Detoksu
142.80

Uyguladığı başarılı sağlıklı beslenme ve diyet programlarıyla adından sıkça söz ettiren Mehtap Yakut'un amacı, diyet programlarını her kesimden insanın uygulayabileceği ve anlayabileceği bir seviyeye taşımak ve sağlıklı beslenmeyi kişilerin yaşam biçimi haline getirmelerine yardımcı olmaktır.


Diyetisyen Mehtap Yakut, ilk kitabı “Kendini Sevdiğinde Ağırlıklarından Kurtulacaksın” ile yakaladığı başarının ardından siz değerli okurlarıyla birlikte yepyeni bir yolculuğa çıkıyor.
Diyetisyen kimliğinin yanı sıra kendisi de aynı zorlukları yaşamış biri olarak, kilo verme sürecinde motivasyonunu kaybeden, kendinde ilerleme gücü bulamayan, yorgun ve yolunu kaybetmiş insanların meşakkatli yolculuklarında onlara yol arkadaşlığı eden Mehtap Yakut, bu kez sizlere kendinizi nasıl sevmeniz gerektiğini anlatıyor.
Bu kitap, Mehtap Yakut'un bilgi ve birikimlerinin bir ürünü olan iki farklı detoks programı eşliğinde hem fiziksel hem de zihinsel olarak yüklerinizden kurtulmanızı sağlamayı amaçlıyor. Bizzat Mehtap Yakut'un imzasını taşıyan “10 Günlük Detoks” ve “Kolajen Detoksu” programlarına ek olarak, bu programlarla birlikte kullanılmak üzere hazırlanmış antrenman listeleri ve ilerleyen süreçte kilonuzu kontrol altında tutmanızı sağlayacak koruma programları sayesinde vücudunuzdaki toksinler ve fazla kilolardan kurtulurken bir yandan da bedeninizde biriktirdiğiniz tüm olumsuz duygulara, korkulara ve yeni bir hayata başlamaya dair duyduğunuz çekincelere de veda edeceksiniz.
Mehtap Yakut'un rehberliğinde arınmanın, özgürleşmenin, bütünleşmenin, sevgiyle dönüşmenin ve kendinize dönmenin yollarını keşfederken bu yolculukta size yine farklı danışan hikayeleri de eşlik edecek.
Şimdi arınma ve tüm yüklerinizden kurtulma zamanı!(Tanıtım Bülteninden)


Kapat