Kızıl İsyan Serisi Kutulu Özel Set (4 Kitap Takım) %25 indirimli Pierc

Kızıl İsyan Serisi Kutulu Özel Set (4 Kitap Takım)
Pierce Brown

%20 İNDİRİM
1.376,00 TL
1.100,80 TL
Tükendi
9786052996782
776084
Kızıl İsyan Serisi Kutulu Özel Set (4 Kitap Takım)
Kızıl İsyan Serisi Kutulu Özel Set (4 Kitap Takım)
1100.80

Kızıl İsyan 1

Ben dünyaları ateşe verecek kıvılcımım. Ben zincirleri kıracak çekicim. Ben halkımın ve esaret içinde yaşayan herkesin umuduyum. Çünkü biliyorum kiinsan kendini köleleştiren adaletsizlikle özgürleşemez.

Gelecekte, renk kodlarına göre sınıflara ayrılmış Toplum'un en alt sınıfını Kızıllar oluşturmaktadır. Diğer bütün Kızıllar gibi Darrow da, Mars'ı yeni nesiller için yaşanılır bir gezegen haline getirdikleri inancıyla günlerini madenlerde çalışarak geçirmektedir. Üstelik bunu severek ve isteyerek yapmakta, kanı ve teriyle çocuklarına daha iyi bir dünya bırakacağına inanmaktadır.

Ancak Kızıllar kandırılmıştır. Darrow, halkının yozlaşmış yönetici sınıfın kölesinden başka bir şey olmadığını keşfettiğinde adalet özlemi ve kaybettiği aşkının anısıyla hırslanır. İnsanlığın yeni nesil Altın hükümdarlarının güç için mücadele ettiği efsanevi Enstitü'ye sızmak için her şeyden vazgeçer. Hayatı ve medeniyetin geleceği pahasına en başarılı ve en vahşi Altınlarla rekabet etmek zorunda kalacak olan Darrow'un düşmanlarını yenmek için artık yapmayacağı şey yoktur… Bu, onlardan birine dönüşmek anlamına gelse bile.

“Klasik bilim kurgu hayranları ve yeni distopik destanların coşkulu takipçileri bu müthiş kitabı mutlaka okumalı.”

examiner.com

“Ender, Katniss ve şimdi de Darrow… Pierce Brown'ın imparatorlukları çökerten bu ilk kitabı, insanlığın yıldızlara yayılma hayalini yeniden canlandırıyor.”

- Scott Sigler

“Olağanüstü bir macera, nabzınızı hızlandıracak bir serüven. Pierce Brown'ın çarpıcı ilk romanı, Açlık Oyunları, Sineklerin Tanrısı ve Ender'in Oyunu'nu anımsatıyor. Başınızı döndürmek için gereken her şeye sahip.”

- Entertainment Weekly

“Hızlı, sürükleyici, ustaca kaleme alınmış ve elinizden bırakamayacağınız bir kitap. Harry Potter ve Açlık Oyunları'nı andırsa da aslında gençlik romanlarının ötesinde bir başyapıt. Üslubu mükemmel ve hikâyesi benzerlerinden çok daha üstün. Hiç tereddüt etmeden herkese tavsiye edebileceğim muhteşem bir roman.”

- Terry Brooks

“Hırs dolu… Her yaştan Açlık Oyunları hayranı mutlaka okumalı.”

- Booklist

“Heyecan ve hareket dolu, sinemaya aktarılmaya hazır bir hikâye.”

- Publishers Weekly

“Okuyucuyu ele geçirecek ve daha fazlasını istetecek.”

- Library Journal

“Birinci sınıf bir ilk roman… Kızıl Yükseliş, her geçen gün kalabalıklaşan distopya türünde zirveye yükseliyor.”

- USA Today

“Kızıl Yükseliş, incelikli bir bakış açısıyla işlenmiş… Brown sadık bir hayran kitlesi oluşturacak.”

- Richmond Times-Dispatch

“Pierce Brown, okurlarının zihninde yer edecek müthiş ve güçlü bir eser yaratmış.”

- The Huffington Post

“Harika bir ilk kitap… Yazar, çok çeşitli unsurları, George R. R. Martin'inkine benzer bir tarzla bir araya getiriyor. Bu harika ilk kitap, esinlendiği klasik eserleri tanınamaz hale getiren çok ilgi çekici değişikliklerle, aşina olduğumuz temeller üzerine heybetli bir kale inşa ediyor. İnsanoğlunun geçmişte yaptığı gibi Pierce Brown da yıldızlara uzanıyor ve zirveye oynuyor.”

- tor.com

“Açlık Oyunları'nın yürek hoplatan heyecanı, Taht Oyunları'nın nabız hızlandıran görkemi ve karmaşıklığı, Blade Runner'ın masalsı güzelliği ve melankolisi bir arada… Hayal gücünüzü coşturacak.”

- Star Magazine

“Açlık Oyunları ve Ender'in Oyunu'nun heyecanını taşıyan, son derece eğlenceli bir ilk roman.”

- risingshadow.net

“Açlık Oyunları ve Ender'in Oyunu'nu bir araya getiren, inanılmaz bir bilim kurgu romanı.”

- idigitaltimes.com

“Açlık Oyunları'nın gerilimi, Sineklerin Tanrısı ve kadim tanrıların vahşetiyle şekillenen Antik Yunan mitolojisi arasında duran çarpıcı şiddet sahneleri sayesinde soluksuz okunan, fazlasıyla eğlenceli bir roman. Brown'ın yarattığı, çıplak gerçeklikle çatışma halindeki tanıdık ve başarısı bir o kadar kesin entrikalar, bu hikâyeyi klasik bilim kurgu severler ve yeni distopik destanların heyecanlı takipçileri için kaçırılmaması gereken bir esere dönüştürüyor.”

- fantasyreviewbarn.com

ALTIN OĞUL -Kızıl İsyan 2

ALTIN YÜZLERDEN OLUŞAN BİR DENİZDE SÜRÜKLENİYORUM.
BURADA SADECE GÜÇLÜ OLAN HAYATTA KALABİLİR.
SADECE AKILLI OLAN YÖNETEBİLİR.
HÂLÂ OYUN OYNUYORUM AMA BU, OYUNLARIN EN ÖLÜMCÜLÜ.
BEN YÜZYILLARDIR KÖLELEŞTİRİLEN HALKIMIN KILICIYIM.
BAĞIŞLAMAYACAĞIM.
VE UNUTMAYACAĞIM.

Mars Enstitüsü'ndeki amansız rekabetten zaferle çıkan Darrow, namı diğer Azrail, yönetici seçkinler arasında saygın bir konuma yükselmiş, en zalim ve zeki Altınlara; Eşsiz Yaralılara katılmıştır. Ancak Darrow onlardan biri değildir: Geleceğin yalanlar üzerine kurulu olduğu, trajediyle dolu, unutamayacağı ve affedemeyeceği bir geçmişi vardır.

Sistemi içeriden yıkma hedefine ulaşmak için herhangi bir Altın değil; en iyi, en güçlü, en zeki, en vazgeçilmez Altın olmalıdır. Halkını aydınlığa çıkarmasının başka yolu yoktur ancak bu yol boyunca attığı her adım, Darrow'un kendi gölgesini biraz daha karartacaktır.

“İlk kitaptan çok üstün bir devam kitabı; öncülünü akla gelebilecek her bağlamda bir adım öteye taşıyor… Bilimkurgu hayranları için yılın en iyi kitabı olmaya aday.”

- tor.com

“Pierce Brown'ın evreninde ilkellik ile yüksek teknoloji yan yana geliyor; aldatmaca ve kahramanlıkların dozu artıyor, macera da asla hız kesmiyor. Darrow ise daha ağır fiziksel ve duygusal çatışmalara giriyor.”

- Amazon.com, Seira Wilson

“Sürükleyici… Altın Oğul normalde bir üçlemenin son kitabından beklenecek, distopyaları yerle bir eden türde bir macera ve klişelere başkaldıran bir devam kitabı.”

- Entertainment Weekly

“Hikâyeyi Enstitü'nün dar alanından çıkaran Altın Oğul, Brown'ın edebiyat dünyasındaki ilk eserinden de başarılı bir kitap. Çatışma daha kapsamlı bir boyut kazanıyor ve çocuk oyunu olmaktan çıkıp Güneş Sistemi'nin kaderini belirleyecek gerçek birsavaşa dönüşüyor.”

- Library Journal

“Kızıl Yükseliş'ten daha tehlikeli; aldatmacaları ve sürprizleri ise onunkiler kadar heyecan dolu. Sonunda ağzınız açık kalacak ve Brown'ın tam anlamıyla özgün, fazlasıyla nefes kesici serisinin sonunu dört gözle bekleyeceksiniz.”

- Booklist

SABAH YILDIZI -Kızıl İsyan 3

Her şey kaybedildiğinde onur ölümü emreder ama yaşayanlar için hâlâ umut var.
Altınlar tüm evrene hükmedebilsin diye zincire vurulmuş tüm renkler için.
Yalnız değilim. Kurban değilim.
Ben Azrail'im.
Acı çekmeyi bilirim.
Karanlığı bilirim.
Hikâye böyle bitmeyecek.

“Pierce Brown, bilimkurgunun en gizli kalmış sırrı. Üçlemenin çarpıcı ve ilham verici son kitabı öyle bir gerilimle dolu ki satırlar arasında yere iğne düşse duyuyorsunuz.”

- Entertainment Weekly

“Yepyeni bir bilimkurgu nesli yetiştiren bu seri, beklentileri fazlasıyla karşılayan, kor gibi kızıl bir sona ulaşıyor.”

- Amazon.com, Adrian Liang

“Brown, Frank Herbert'ın Dune'undaki gibi, tarih ile mitoloji arasındaki gölgelerde var olan karakterle dolu, çok katmanlı, alternatif bir evren yaratıyor. Muazzam serinin sonu iddialı ve tatmin edici.”

- Kirkus Reviews

Darrow huzur içinde yaşayabilecekken düşmanları ona savaş getirmiştir. Altın yöneticiler karısını asmış, halkını köleleştirmiştir. Darrow ise karşı koymaya kararlıdır ve Altınların arasına sızmak için her şeyini riske atmıştır. Toplum'un en güçlü savaşçılarını yenip rütbesini yükseltmiştir. Ancak hiyerarşiyi içeriden çökertecek devrime adım adım yaklaşırken aniden sırtından vurulmuştur.

Tüm hayatının birikmiş öfkesine ihanetin acısı eklenmişken karanlığa kapılmamaya çalışan, bu süreçte Altın dostlarına sadakati ve özgürlük arzusu arasında hırpalanan Darrow, Güneş Sistemi'nin kaderi omuzlarındayken her zamankinden daha savunmasızdır. Onun gerçek kimliğini bilen eski müttefikleri, sadakatlerini koruyacak mıdır? Altınlara karşı ayaklanması başarıya ulaşabilecek midir? Darrow başlattığı iç savaşı mutlak zafere taşımaya çabalarken Altın tiranlara karşı direnen milyonlarca insanın hayatını değiştirecek seçimler yapacaktır.

“Mükemmel… Yıldızlararası iç savaşı çok tatmin edici bir sona ulaştırırken coşkulu nutukları, parçalanan ailelerin hikâyelerini ve çarpıcı çatışma sahnelerini okura ön sıradan izletiyor.”

- Publishers Weekly

“Yıldız Savaşları'nda Jedi'ın Dönüşü neyse, Kızıl İsyan üçlemesinde deSabah Yıldızı o…”

- tor.com

DEMİR ALTIN -Kızıl İsyan 4

“İSTEDİĞİN KADAR GÖZLERİNİ DEĞİŞTİR.
YARAMIZI AL. SALTANATIMIZI PARÇALA.
BU, ÖZÜNDE KİM OLDUĞUNU DEĞİŞTİRMEYECEK
DARROW: BİR KÖLE.”

ARTIK BİR BABA DEĞİLDİM.
BİR KOCA DEĞİLDİM.
ÖFKE VE NEFRETTEN İBARETTİM.
BEN LYKOS'LU CEHENNEMDALGICI, SAVAŞ LORDU, KÖLE KRALI, KURTARICI VE MARS'IN AZRAİL'İ,
SAVAŞIN ONUNCU, HAYATIMIN OTUZ ÜÇÜNCÜ YILINDA ALTINLARIN SON BÜYÜK SAVAŞ LORDUNUN
CANINI ALACAĞIM!

“#1 The New York Times çoksatan yazarı Pierce Brown çarpıcıuzay operasının yeni kitabıyla Kızıl İsyan serisinin çıtasınıve ivmesini yükseltiyor.”

- Entertainment Weekly

“Yeni kahramanlar ve olayların aldığı farklı yönleKızıl İsyan'ın dördüncü kitabı yeni bir üçlemenin ilk kitabı.”

- School Library Journal

ONUR VE İHANET.

ENGEL TANIMAYAN BİR DEVRİM.

On yıl önce Darrow, Toplum'un zincirlerini kırabileceğine inandığı devrimin kahramanı olmuştur. Fakat İsyan her şeyi parçalamış, barış ve özgürlük yerine bitmek bilmeyen bir savaş getirmiştir. Şimdi Darrow, uğruna savaştığı her şeyi riske atarak son bir umutsuz göreve çıkmalıdır. Herkesi kurtarabileceğine hâlâ inansa da kendini kurtarması mümkün müdür? Kaderi başka gezegenlerdeki insanların kaderleriyle kesişen Darrow ve etrafındakilerin hayatı geri dönülmez bir şekilde değişecektir…

Küçük bir Kızıl kız, mülteci kampında yaşanan trajediden kaçarak hayalini dahi kuramayacağı bir hayata atılır.

Kederden mahvolmuş eski bir asker, hayatı pahasına, galaksideki en değerli şeyi çalmaya zorlanacaktır.

Darrow'un değiştirdiği dünyanın kaybını sindiremeyen ve küllerinden doğmaya dair hayaller kuran sürgündeki vâris Lysander au Lune, akıl hocası Cassius'la yıldızların arasında hayalleri için doğru zamanı beklemektedir.

Bir evrenin sona erişinin öyküsü Kızıl İsyan'dan sonra Demir Altın'la yeni bir evrenin trajedi ve zaferlerle dolu destanı başlıyor.

“Macera, gizem ve insanlığa dairtrajik öyküleri sevenler için birebir.”

- Publishers Weekly

“Soluksuz okunan, detaylıve muazzam bir öykü.”

- Kirkus Reviews

 • Açıklama
  • Kızıl İsyan 1

   Ben dünyaları ateşe verecek kıvılcımım. Ben zincirleri kıracak çekicim. Ben halkımın ve esaret içinde yaşayan herkesin umuduyum. Çünkü biliyorum kiinsan kendini köleleştiren adaletsizlikle özgürleşemez.

   Gelecekte, renk kodlarına göre sınıflara ayrılmış Toplum'un en alt sınıfını Kızıllar oluşturmaktadır. Diğer bütün Kızıllar gibi Darrow da, Mars'ı yeni nesiller için yaşanılır bir gezegen haline getirdikleri inancıyla günlerini madenlerde çalışarak geçirmektedir. Üstelik bunu severek ve isteyerek yapmakta, kanı ve teriyle çocuklarına daha iyi bir dünya bırakacağına inanmaktadır.

   Ancak Kızıllar kandırılmıştır. Darrow, halkının yozlaşmış yönetici sınıfın kölesinden başka bir şey olmadığını keşfettiğinde adalet özlemi ve kaybettiği aşkının anısıyla hırslanır. İnsanlığın yeni nesil Altın hükümdarlarının güç için mücadele ettiği efsanevi Enstitü'ye sızmak için her şeyden vazgeçer. Hayatı ve medeniyetin geleceği pahasına en başarılı ve en vahşi Altınlarla rekabet etmek zorunda kalacak olan Darrow'un düşmanlarını yenmek için artık yapmayacağı şey yoktur… Bu, onlardan birine dönüşmek anlamına gelse bile.

   “Klasik bilim kurgu hayranları ve yeni distopik destanların coşkulu takipçileri bu müthiş kitabı mutlaka okumalı.”

   examiner.com

   “Ender, Katniss ve şimdi de Darrow… Pierce Brown'ın imparatorlukları çökerten bu ilk kitabı, insanlığın yıldızlara yayılma hayalini yeniden canlandırıyor.”

   - Scott Sigler

   “Olağanüstü bir macera, nabzınızı hızlandıracak bir serüven. Pierce Brown'ın çarpıcı ilk romanı, Açlık Oyunları, Sineklerin Tanrısı ve Ender'in Oyunu'nu anımsatıyor. Başınızı döndürmek için gereken her şeye sahip.”

   - Entertainment Weekly

   “Hızlı, sürükleyici, ustaca kaleme alınmış ve elinizden bırakamayacağınız bir kitap. Harry Potter ve Açlık Oyunları'nı andırsa da aslında gençlik romanlarının ötesinde bir başyapıt. Üslubu mükemmel ve hikâyesi benzerlerinden çok daha üstün. Hiç tereddüt etmeden herkese tavsiye edebileceğim muhteşem bir roman.”

   - Terry Brooks

   “Hırs dolu… Her yaştan Açlık Oyunları hayranı mutlaka okumalı.”

   - Booklist

   “Heyecan ve hareket dolu, sinemaya aktarılmaya hazır bir hikâye.”

   - Publishers Weekly

   “Okuyucuyu ele geçirecek ve daha fazlasını istetecek.”

   - Library Journal

   “Birinci sınıf bir ilk roman… Kızıl Yükseliş, her geçen gün kalabalıklaşan distopya türünde zirveye yükseliyor.”

   - USA Today

   “Kızıl Yükseliş, incelikli bir bakış açısıyla işlenmiş… Brown sadık bir hayran kitlesi oluşturacak.”

   - Richmond Times-Dispatch

   “Pierce Brown, okurlarının zihninde yer edecek müthiş ve güçlü bir eser yaratmış.”

   - The Huffington Post

   “Harika bir ilk kitap… Yazar, çok çeşitli unsurları, George R. R. Martin'inkine benzer bir tarzla bir araya getiriyor. Bu harika ilk kitap, esinlendiği klasik eserleri tanınamaz hale getiren çok ilgi çekici değişikliklerle, aşina olduğumuz temeller üzerine heybetli bir kale inşa ediyor. İnsanoğlunun geçmişte yaptığı gibi Pierce Brown da yıldızlara uzanıyor ve zirveye oynuyor.”

   - tor.com

   “Açlık Oyunları'nın yürek hoplatan heyecanı, Taht Oyunları'nın nabız hızlandıran görkemi ve karmaşıklığı, Blade Runner'ın masalsı güzelliği ve melankolisi bir arada… Hayal gücünüzü coşturacak.”

   - Star Magazine

   “Açlık Oyunları ve Ender'in Oyunu'nun heyecanını taşıyan, son derece eğlenceli bir ilk roman.”

   - risingshadow.net

   “Açlık Oyunları ve Ender'in Oyunu'nu bir araya getiren, inanılmaz bir bilim kurgu romanı.”

   - idigitaltimes.com

   “Açlık Oyunları'nın gerilimi, Sineklerin Tanrısı ve kadim tanrıların vahşetiyle şekillenen Antik Yunan mitolojisi arasında duran çarpıcı şiddet sahneleri sayesinde soluksuz okunan, fazlasıyla eğlenceli bir roman. Brown'ın yarattığı, çıplak gerçeklikle çatışma halindeki tanıdık ve başarısı bir o kadar kesin entrikalar, bu hikâyeyi klasik bilim kurgu severler ve yeni distopik destanların heyecanlı takipçileri için kaçırılmaması gereken bir esere dönüştürüyor.”

   - fantasyreviewbarn.com

   ALTIN OĞUL -Kızıl İsyan 2

   ALTIN YÜZLERDEN OLUŞAN BİR DENİZDE SÜRÜKLENİYORUM.
   BURADA SADECE GÜÇLÜ OLAN HAYATTA KALABİLİR.
   SADECE AKILLI OLAN YÖNETEBİLİR.
   HÂLÂ OYUN OYNUYORUM AMA BU, OYUNLARIN EN ÖLÜMCÜLÜ.
   BEN YÜZYILLARDIR KÖLELEŞTİRİLEN HALKIMIN KILICIYIM.
   BAĞIŞLAMAYACAĞIM.
   VE UNUTMAYACAĞIM.

   Mars Enstitüsü'ndeki amansız rekabetten zaferle çıkan Darrow, namı diğer Azrail, yönetici seçkinler arasında saygın bir konuma yükselmiş, en zalim ve zeki Altınlara; Eşsiz Yaralılara katılmıştır. Ancak Darrow onlardan biri değildir: Geleceğin yalanlar üzerine kurulu olduğu, trajediyle dolu, unutamayacağı ve affedemeyeceği bir geçmişi vardır.

   Sistemi içeriden yıkma hedefine ulaşmak için herhangi bir Altın değil; en iyi, en güçlü, en zeki, en vazgeçilmez Altın olmalıdır. Halkını aydınlığa çıkarmasının başka yolu yoktur ancak bu yol boyunca attığı her adım, Darrow'un kendi gölgesini biraz daha karartacaktır.

   “İlk kitaptan çok üstün bir devam kitabı; öncülünü akla gelebilecek her bağlamda bir adım öteye taşıyor… Bilimkurgu hayranları için yılın en iyi kitabı olmaya aday.”

   - tor.com

   “Pierce Brown'ın evreninde ilkellik ile yüksek teknoloji yan yana geliyor; aldatmaca ve kahramanlıkların dozu artıyor, macera da asla hız kesmiyor. Darrow ise daha ağır fiziksel ve duygusal çatışmalara giriyor.”

   - Amazon.com, Seira Wilson

   “Sürükleyici… Altın Oğul normalde bir üçlemenin son kitabından beklenecek, distopyaları yerle bir eden türde bir macera ve klişelere başkaldıran bir devam kitabı.”

   - Entertainment Weekly

   “Hikâyeyi Enstitü'nün dar alanından çıkaran Altın Oğul, Brown'ın edebiyat dünyasındaki ilk eserinden de başarılı bir kitap. Çatışma daha kapsamlı bir boyut kazanıyor ve çocuk oyunu olmaktan çıkıp Güneş Sistemi'nin kaderini belirleyecek gerçek birsavaşa dönüşüyor.”

   - Library Journal

   “Kızıl Yükseliş'ten daha tehlikeli; aldatmacaları ve sürprizleri ise onunkiler kadar heyecan dolu. Sonunda ağzınız açık kalacak ve Brown'ın tam anlamıyla özgün, fazlasıyla nefes kesici serisinin sonunu dört gözle bekleyeceksiniz.”

   - Booklist

   SABAH YILDIZI -Kızıl İsyan 3

   Her şey kaybedildiğinde onur ölümü emreder ama yaşayanlar için hâlâ umut var.
   Altınlar tüm evrene hükmedebilsin diye zincire vurulmuş tüm renkler için.
   Yalnız değilim. Kurban değilim.
   Ben Azrail'im.
   Acı çekmeyi bilirim.
   Karanlığı bilirim.
   Hikâye böyle bitmeyecek.

   “Pierce Brown, bilimkurgunun en gizli kalmış sırrı. Üçlemenin çarpıcı ve ilham verici son kitabı öyle bir gerilimle dolu ki satırlar arasında yere iğne düşse duyuyorsunuz.”

   - Entertainment Weekly

   “Yepyeni bir bilimkurgu nesli yetiştiren bu seri, beklentileri fazlasıyla karşılayan, kor gibi kızıl bir sona ulaşıyor.”

   - Amazon.com, Adrian Liang

   “Brown, Frank Herbert'ın Dune'undaki gibi, tarih ile mitoloji arasındaki gölgelerde var olan karakterle dolu, çok katmanlı, alternatif bir evren yaratıyor. Muazzam serinin sonu iddialı ve tatmin edici.”

   - Kirkus Reviews

   Darrow huzur içinde yaşayabilecekken düşmanları ona savaş getirmiştir. Altın yöneticiler karısını asmış, halkını köleleştirmiştir. Darrow ise karşı koymaya kararlıdır ve Altınların arasına sızmak için her şeyini riske atmıştır. Toplum'un en güçlü savaşçılarını yenip rütbesini yükseltmiştir. Ancak hiyerarşiyi içeriden çökertecek devrime adım adım yaklaşırken aniden sırtından vurulmuştur.

   Tüm hayatının birikmiş öfkesine ihanetin acısı eklenmişken karanlığa kapılmamaya çalışan, bu süreçte Altın dostlarına sadakati ve özgürlük arzusu arasında hırpalanan Darrow, Güneş Sistemi'nin kaderi omuzlarındayken her zamankinden daha savunmasızdır. Onun gerçek kimliğini bilen eski müttefikleri, sadakatlerini koruyacak mıdır? Altınlara karşı ayaklanması başarıya ulaşabilecek midir? Darrow başlattığı iç savaşı mutlak zafere taşımaya çabalarken Altın tiranlara karşı direnen milyonlarca insanın hayatını değiştirecek seçimler yapacaktır.

   “Mükemmel… Yıldızlararası iç savaşı çok tatmin edici bir sona ulaştırırken coşkulu nutukları, parçalanan ailelerin hikâyelerini ve çarpıcı çatışma sahnelerini okura ön sıradan izletiyor.”

   - Publishers Weekly

   “Yıldız Savaşları'nda Jedi'ın Dönüşü neyse, Kızıl İsyan üçlemesinde deSabah Yıldızı o…”

   - tor.com

   DEMİR ALTIN -Kızıl İsyan 4

   “İSTEDİĞİN KADAR GÖZLERİNİ DEĞİŞTİR.
   YARAMIZI AL. SALTANATIMIZI PARÇALA.
   BU, ÖZÜNDE KİM OLDUĞUNU DEĞİŞTİRMEYECEK
   DARROW: BİR KÖLE.”

   ARTIK BİR BABA DEĞİLDİM.
   BİR KOCA DEĞİLDİM.
   ÖFKE VE NEFRETTEN İBARETTİM.
   BEN LYKOS'LU CEHENNEMDALGICI, SAVAŞ LORDU, KÖLE KRALI, KURTARICI VE MARS'IN AZRAİL'İ,
   SAVAŞIN ONUNCU, HAYATIMIN OTUZ ÜÇÜNCÜ YILINDA ALTINLARIN SON BÜYÜK SAVAŞ LORDUNUN
   CANINI ALACAĞIM!

   “#1 The New York Times çoksatan yazarı Pierce Brown çarpıcıuzay operasının yeni kitabıyla Kızıl İsyan serisinin çıtasınıve ivmesini yükseltiyor.”

   - Entertainment Weekly

   “Yeni kahramanlar ve olayların aldığı farklı yönleKızıl İsyan'ın dördüncü kitabı yeni bir üçlemenin ilk kitabı.”

   - School Library Journal

   ONUR VE İHANET.

   ENGEL TANIMAYAN BİR DEVRİM.

   On yıl önce Darrow, Toplum'un zincirlerini kırabileceğine inandığı devrimin kahramanı olmuştur. Fakat İsyan her şeyi parçalamış, barış ve özgürlük yerine bitmek bilmeyen bir savaş getirmiştir. Şimdi Darrow, uğruna savaştığı her şeyi riske atarak son bir umutsuz göreve çıkmalıdır. Herkesi kurtarabileceğine hâlâ inansa da kendini kurtarması mümkün müdür? Kaderi başka gezegenlerdeki insanların kaderleriyle kesişen Darrow ve etrafındakilerin hayatı geri dönülmez bir şekilde değişecektir…

   Küçük bir Kızıl kız, mülteci kampında yaşanan trajediden kaçarak hayalini dahi kuramayacağı bir hayata atılır.

   Kederden mahvolmuş eski bir asker, hayatı pahasına, galaksideki en değerli şeyi çalmaya zorlanacaktır.

   Darrow'un değiştirdiği dünyanın kaybını sindiremeyen ve küllerinden doğmaya dair hayaller kuran sürgündeki vâris Lysander au Lune, akıl hocası Cassius'la yıldızların arasında hayalleri için doğru zamanı beklemektedir.

   Bir evrenin sona erişinin öyküsü Kızıl İsyan'dan sonra Demir Altın'la yeni bir evrenin trajedi ve zaferlerle dolu destanı başlıyor.

   “Macera, gizem ve insanlığa dairtrajik öyküleri sevenler için birebir.”

   - Publishers Weekly

   “Soluksuz okunan, detaylıve muazzam bir öykü.”

   - Kirkus Reviews

   Stok Kodu
   :
   9786052996782
   Boyut
   :
   13.50x21.00
   Sayfa Sayısı
   :
   2160
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Basım Tarihi
   :
   2019-05
   Çeviren
   :
   Tuğçe Kayıtmaz
   Kapak Türü
   :
   Ciltsiz
   Kağıt Türü
   :
   2. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
 • Taksit Seçenekleri
  • Axess Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   1.100,80   
   1.100,80   
   2
   550,40   
   1.100,80   
   3
   366,93   
   1.100,80   
   4
   299,03   
   1.196,13   
   5
   243,06   
   1.215,28   
   6
   206,16   
   1.236,97   
   7
   180,09   
   1.260,64   
   8
   160,94   
   1.287,50   
   9
   144,93   
   1.304,34   
   10
   133,80   
   1.338,02   
   11
   123,08   
   1.353,87   
   12
   114,21   
   1.370,50   
   Finansbank Kartları
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   1.100,80   
   1.100,80   
   2
   550,40   
   1.100,80   
   3
   366,93   
   1.100,80   
   4
   299,03   
   1.196,13   
   5
   243,06   
   1.215,28   
   6
   206,16   
   1.236,97   
   7
   180,09   
   1.260,64   
   8
   160,94   
   1.287,50   
   9
   144,93   
   1.304,34   
   10
   133,80   
   1.338,02   
   11
   123,08   
   1.353,87   
   12
   114,21   
   1.370,50   
   Bonus Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   1.100,80   
   1.100,80   
   2
   550,40   
   1.100,80   
   3
   366,93   
   1.100,80   
   4
   299,03   
   1.196,13   
   5
   243,06   
   1.215,28   
   6
   206,16   
   1.236,97   
   7
   180,09   
   1.260,64   
   8
   160,94   
   1.287,50   
   9
   144,93   
   1.304,34   
   10
   133,80   
   1.338,02   
   11
   123,08   
   1.353,87   
   12
   114,21   
   1.370,50   
   Maximum Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   1.100,80   
   1.100,80   
   2
   550,40   
   1.100,80   
   3
   366,93   
   1.100,80   
   4
   299,03   
   1.196,13   
   5
   243,06   
   1.215,28   
   6
   206,16   
   1.236,97   
   7
   180,09   
   1.260,64   
   8
   160,94   
   1.287,50   
   9
   144,93   
   1.304,34   
   10
   133,80   
   1.338,02   
   11
   123,08   
   1.353,87   
   12
   114,21   
   1.370,50   
   World Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   1.100,80   
   1.100,80   
   2
   550,40   
   1.100,80   
   3
   366,93   
   1.100,80   
   4
   299,03   
   1.196,13   
   5
   243,06   
   1.215,28   
   6
   206,16   
   1.236,97   
   7
   180,09   
   1.260,64   
   8
   160,94   
   1.287,50   
   9
   144,93   
   1.304,34   
   10
   133,80   
   1.338,02   
   11
   123,08   
   1.353,87   
   12
   114,21   
   1.370,50   
   Paraf Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   1.100,80   
   1.100,80   
   2
   550,40   
   1.100,80   
   3
   366,93   
   1.100,80   
   4
   299,03   
   1.196,13   
   5
   243,06   
   1.215,28   
   6
   206,16   
   1.236,97   
   7
   180,09   
   1.260,64   
   8
   160,94   
   1.287,50   
   9
   144,93   
   1.304,34   
   10
   133,80   
   1.338,02   
   11
   123,08   
   1.353,87   
   12
   114,21   
   1.370,50   
   Diğer Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   1.100,80   
   1.100,80   
   2
   550,40   
   1.100,80   
   3
   366,93   
   1.100,80   
   4
   299,03   
   1.196,13   
   5
   243,06   
   1.215,28   
   6
   206,16   
   1.236,97   
   7
   180,09   
   1.260,64   
   8
   160,94   
   1.287,50   
   9
   144,93   
   1.304,34   
   10
   133,80   
   1.338,02   
   11
   123,08   
   1.353,87   
   12
   114,21   
   1.370,50   
 • Yazarın Diğer Kitapları
 • Yayınevinin diğer kitapları
Kapat