Kırlangıç ile Tekir Kedi Bir Aşk Öyküsü Jorge Amado

Kırlangıç ile Tekir Kedi Bir Aşk Öyküsü
Büyükler İçin Fantastik Bir Aşk Öyküsü
Jorge Amado

%25 İNDİRİM
26,00 TL
19,50 TL
Tükendi
9789751004222
786755
Kırlangıç ile Tekir Kedi Bir Aşk Öyküsü
Kırlangıç ile Tekir Kedi Bir Aşk Öyküsü Büyükler İçin Fantastik Bir Aşk Öyküsü
19.50

Ne Güzel Olurdu Bu Dünya, eğer bir kırlangıç bir tekir kediye aşık olabilsydi ve ikisi birlikte mutlu yaşayabilselerdi sonsuza dek! Bu harikulade hayal dünyasında, kim olursa olsun tüm yaratıkların ya da insanların arasında hiçbir önyargıya yr yok. Uluslararası üne sahip Brezilyalı yazar Jorge Amado, dünyanın her yerindeki aşıklara armağan edibilecek bir masal anlatıyor.

Bu öykü, Şafak'la Sabah'ın , İlkbahar'ın ve Rüzgar'ın yanı sıra Kırlangıç Hanım'la Tekir Kedi'nin, Muhteşem Peder Papağanın ve Yaşlı Baykuş'un unutulmaz tipler çizdikleri bir fantezi olmasına rağmen, Amado hayranları, üstadın her zamanki öykücülük sanatı, sınırsız hayal gücü, sağlam mizah duygusu ve felsefi görüşlerinden büyük haz duyacaklar. Jorge Amado çok eskiden bir Kırlangıç'la bir Tekir Kedi'nin birbirlerine aşık olmalarının sade öyküsüne derin bir anlam kazandırmakta.

Jorge Amado, kırkiki dile çevrilen yirmiyedi kitabın yazarıdır. İlk romanı 1931 yılında yayımlanmış, 1981'de Brezilya'da ülke çapında sürdürülen ve uluslararası yankılar uyandıran etkinliklerle yazarın ellinci meslek yılı kutlanmıştır.

Kapat