Karanlık Çırak - Star Wars Jedi Akademi Üçlemesi 2 %25 indirimli Kevin

Karanlık Çırak - Star Wars Jedi Akademi Üçlemesi 2
Kevin J. Anderson

%25 İNDİRİM
17,00 TL
12,75 TL
Tükendi
9789759050658
416198
Karanlık Çırak - Star Wars Jedi Akademi Üçlemesi 2
Karanlık Çırak - Star Wars Jedi Akademi Üçlemesi 2
12.75

İmparatorluktan geriye kalanlarla sürdürdüğü savaşta Yeni Cumhuriyet yenilgi üzerine yenilgi yaşamaya devam ederken galaksinin geleceği de artık bu olağandışı Star Wars serüveninin de gözler önüne sereceği gibi muhteşem güçlere sahip oldukları kadar tehlikelere de o denli açık üç küçük çocuğun ellerindeydi...

Yeni Cumhuriyet, ölümcül Sun Crusher'i ne yapması gerektiği konusunda karar vermeye çalışırken firari imparatorluk Amirali Daala, Yıldız Detroyerlerinden oluşan filosunu kullanarak barışın hüküm sürdüğü gezegenlere vur-kaç saldırılarına başlamıştı ve şimdi ki hedefi de Amiral Akbar'ın anavatanı olan su dünyasıydı. Fakat bu gezegendeki savaş sürerken çok daha büyük bir tehlike Luke Skyvvalkerın Jedi Akademisinde kendisini gösterdi.

Zeki bir öğrenci Güç'ün karanlık tarafına geçerek Darth Vader'i de yoldan çıkarmış olan eski bir şer tarikatın kadim üstadının ruhunu serbest bırakmıştı.Birlikte çalışarak Yeni Cumhuriyetin karşılaştığı en büyük tehdit haline geleceklerdi. Bu jedi Üstadının bile başa çıkamayacağı kadar büyük bir tehlike olacaktı.

Kapat