Kendini Terk Etme Sheleana Aıyana

Kendini Terk Etme
Geçmişinizi iyileştirin, ilişki kalıplarınızı dönüştürün
Sheleana Aıyana

%20 İNDİRİM
169,00 TL
135,20 TL
9786057221650
912452
Kendini Terk Etme
Kendini Terk Etme Geçmişinizi iyileştirin, ilişki kalıplarınızı dönüştürün
135.20

Eğer ilişkilerinizde aynı döngüde sıkıştıysanız, bu sizde bir sorun olduğu anlamına gelmez. İlişkilerinizde sevilmek için kendinizi feda etmemeyi öğrenmeniz gerektiği anlamına gelir.
 
Romantik ve duygusal ilişkiler, bağ kurmanın ve yakınlaşmanın büyüsünü bize verebilir. Ancak yine de bu büyü pek uzun sürmez, en çok ihtiyacımız olan insanları bizi terk ederken, kendimizi ulaşılamayan sevginin peşinde koşarken, başkalarını yüceltirken ya da onları kurtarmaya çalışırken bulabiliriz.
 
Sınırları doğru tanımlanmamış hiçbir aşk ya da sevgi bizi mutlu etmez. Önce kendimize sadık kaldığımızda, güven duyduğumuzda ve kendimize şefkat gösterdiğimizde hayatımız da ilişkilerimiz de çok daha başka olur ve iyileşiriz.
 
Uzun yıllar ilişki kalıplarını iyileştirme ve dönüştürme üzerine çalışan Sheleana Aiyana Kendini Terk Etme kitabında şiirsel bilgeliği ve vizyonerliği bir araya getirerek size kendinizden, sınırlarınızdan, özsaygınızdan vazgeçmeden nasıl daha bilinçli ve sağlıklı ilişkiler kurulabileceğini adım adım anlatıyor. Her türden ilişkide kaybettiğiniz kontrolü yeniden ele almayı ve kimi seveceğinizi seçme yetkisini size geri veren yolu nasıl açacağınızı uygulamalarla gösteriyor. Dünyanın dört bir yanından binlerce insana rehberlik eden devrim niteliğindeki derslerle dışarıda aradığınızın nerede olduğunu bulacaksınız:

 
Kendinizde! 

Kapat