Kendi Peşimde Kolektif

Kendi Peşimde
Kolektif

%30 İNDİRİM
88,00 TL
61,60 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786254418754
912340
Kendi Peşimde
Kendi Peşimde
61.60

Tarihin en eski işidir aramak... İkarus’un uğrunda kanatlarını heba ettiği ve helak olduğu mitosun ta kendisidir. Hatta bulmak ve varmak hiçbir zaman yolculuğun kendisi gibi haz verici olmamıştır. Bu kitaptaki yazarlarımızın hepsinin birer yolcu olduğunu gördüm. Mutlu oldum.

Prof. Dr. Uğur Batı

Esas olan, amaca ulaşmak için geçilen yolun bizzat kendisidir.

Osman Balcıgil

Okuyacağınız öykülerde insana dair çok eski ve belki de aslında hep yeni duyguların izi sürülüyor. Ne de olsa bu, sonu gelmeyecek bir arayışın yolculuğu...

Gülşah Elikbank

Yazar, kendi kurgusuna dışarıdan bakan ve kendisini içeride gören kişi... Kurgu ise zaten başlı başına bir arayış... Bu kitabın yazarları ararken aratmayı hedeflediler; belki de aramakla

bulunamayacak o müphem şeyi... Kişinin kendisini...

Hakan Akdoğan

Bulduğunu iddia eden herkes aramayı bırakmış demektir. Aramayı bırakan durmuş, duransa yosun tutmuştur. Yolcu olmayı hancı olmaya tercih etmiş herkesin bu kitabı oluşturan hikâyelerde kendisine ait bir parça bulacağına inanıyorum.

Hasan Gümen

Ne ararsanız arayın, içinize de bakmayı ihmal etmeyin dostlar...

Selda Terek

Kimi felsefe taşının peşinde, kimi içeride arıyor... Birinin hikâyesi cevaplara, diğerininki sorulara varıyor. Kendini, bulduklarıyla değil, gittikleri uzak diyarlarla tanımlamayı seçenlerin öykülerinin beni olduğu kadar sizi de çekeceğini ümit ediyorum.

Zuhal Gürçimen

Kapat