İsa Gibi Yönetin %25 indirimli Ken Blanchard

İsa Gibi Yönetin
En Büyük Liderin Rolünden Alınacak Dersler Bütün Zamanların Örneği
Ken Blanchard, Phil Hodges

7,41 TL
Tükendi
9789758820542
448985
İsa Gibi Yönetin
İsa Gibi Yönetin En Büyük Liderin Rolünden Alınacak Dersler Bütün Zamanların Örneği
Haberci Basın Yayın
7.41

Yaşam Rolü Önderliği'nin Zaman İçinde Kanıtlanmış Prensiplerini Keşfedin

Hayatınızda Dönüşüm sağlayabilen bir lider örneğini nerede bulabilirsiniz? Ken Blanchard'la Phil Hodges, bu sorunun yanıtını öğrendiler. Liderliğe, yıllarca dünyanın bakış açısından baktıktan sonra Ken ve Phil, Kutsal Yazı'nın derinlerine indiler ve tahmin ettiklerinin çok üzerinde bir liderlik bilgeliği buldular. "Eski yollarda" (Yeremya 6:16) yolculuğa çıkın, İsa gibi yönetmeyi öğrenin, kendi yaşamımızda ve etkilediğiniz insanların yaşamlarında fark yaratın.

Kendi yaşamıyla örnek olup yöneten İsa, hizmet eden lider modelidir. O, "hizmet edilmeye değil, hizmet etmeye geldim" dedi. İki bin yıl sonra şimdi, İsa'nın izinden 2.1 milyar insan gidiyor. Bu, Onu bütün zamanların tartışılmaz en büyük lideri durumuna getiriyor. O, hiçbir kuşkusu olmayan tek örnektir. Bu kitabı okumanızın nedeni de işte budur!
-Rick Warren, Maksatlı Yaşam'ın Yazarı

İsa'nin izinden gelenlere olmalarını buyurduğu hizmet eden bir lider olmak istiyorsanız, İsa Gibi Yönetin'i okuyun. Bu kitap sizin ve etkileyebildiğiniz insanların yaşamlarını değiştirecektir.
-Bill Hybels, Willow Creek Cemaat Kilisesi Kıdemli Önderi

Bu konuda konuşmaya Ken Blanchard'tan daha yeterli olan ancak birkaç kişi bılursunuz. Onun sevdiği ad "İsa", tercih ettiği fiil "yönetmek"tir. Benim için ve milyonlarca kişi için yaptıklarını sizin için de yapsın - İsa gibi yönetmenize yardımcı olsun.
-Max Lucado, Oak Hills Kilisesi Önderi

Kapat