Kehribar Dumanı %25 indirimli Kristin Cast

Kehribar Dumanı
Firar 1. Kitap
Kristin Cast

%20 İNDİRİM
249,00 TL
199,20 TL
Tükendi
9786052993187
701729
Kehribar Dumanı
Kehribar Dumanı Firar 1. Kitap
199.20

Yerin altını üstüne getiren kötü ruhlar, ölümsüz bir savaşcı ve henüz güçlerinin farkında olmayan son delfi kahini.

Ölüler Diyarı Tartaros zindanlarındaki kötü ruhların ebedî cezalarını çekmesini sağlayan Furialar ve tek oğulları Alek, birinin kafesleri açmasıyla Ölümlüler Diyarı'na kaçan kötü ruhları geri getirmek için her yolu denerler. Dünyayı cehenneme çevirmeden Alek onları durdurmak zorundadır ancak ne kadar güçlü olursa olsun, bu işi tek başına başaramayacaktır. O yüzden Delfi kâhinlerinin soyundan gelen son kâhini bulup uyandırmalı, ikili güçlerini birleştirerek hem yeraltı dünyasını hem yeryüzünü yok oluştan kurtarmalıdır.

Ne var ki hiçbir şeyin farkında olmayan müstakbel kâhin Eva, intikam peşindeki kötü ruhlardan birinin eline düşmüştür ve ölüm kalım savaşı vermektedir. Bir seri cinayet davasını soruşturan dedektiflerin yolu Eva ve Alek'le kesişince olaylar daha da karmaşık bir hal alır. Alek ile Eva artık hem iki dünyayı hem de birbirlerini kurtarmak zorundadır…

“Cast'in ince zekası, yaratıcılığı ve yeteneği adeta ışıldıyor!

Tadına doyulmaz bir anlatım!”

- The New York Times ve USA Today çoksatan yazarı Gena Showalter

“Heyecan verici bir okuma deneyimi. Her sayfada ölümle burun buruna gelen kahramanları ve sürükleyici olay örgüsüyle patlamaya hazır bir seri.”

- RT Book Reviews

“Yunan mitolojisi ile baş döndürücü bir aksiyonu birleştiren Kehribar Dumanı'nı son sayfasına kadar elinizden bırakamayacaksınız.”

- The New York Times çoksatan yazarı Jennifer L. Armentrout

Kapat