Kedi Ankira - Anadolu Şifreleri Buket Çetin

Kedi Ankira - Anadolu Şifreleri
Buket Çetin

%35 İNDİRİM
112,00 TL
72,80 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786256934757
975979
Kedi Ankira - Anadolu Şifreleri
Kedi Ankira - Anadolu Şifreleri
72.80

Aradan bir yıl geçtikten sonra “o” yani Kedi Ankira geri dönmüştü. Onu ilk fark eden Gökhan oldu. Kalabalık okul koridorunda önce beyaz kuyruğunu sonra da kendisini gördü. Hemen arkadaşlarına haber verdi. Kedi Ankira'nın peşine düştüler.
Gökhan, Firuze ve Kemal'e bu sefer Esra da eşlik ediyordu. Okulun zemin katında, kimselerin olmadığı gizli bir odaya kadar onu takip ettiler. Kedi Ankira'nın bu kez yardıma ihtiyacı vardı. Uygarlıklar beşiği Anadolu'nun ışığı kaybolmak üzereydi. Anadolu karanlıklara gömülmeden önce dört arkadaşın Anatolia Diyarı'na gitmesi, dört önemli yerden toprak ve şifre getirmeleri gerekti. Üstelik bu sefer Anatolia Diyarı'nın savaşçıları karaşahlar peşlerinde olacaktı.
Dört arkadaş karaşahlara yakalanmadan şifre ve toprakları getirebilecekler mi? Anadolu yeniden uygarlık ışığına kavuşacak mı?
Kedi Ankira serinin ikinci kitabında Anadolu'nun Şifreleri ile devam ediyor. Bu kez büyük ve fantastik bir Anadolu macerası sizleri bekliyor. Kedi Ankira ile yeni bir maceraya hazır mısınız?(Tanıtım Bülteninden)


Kapat