Kayıp Dünya Sir Arthur Conan Doyle

Kayıp Dünya
Sir Arthur Conan Doyle

%20 İNDİRİM
82,00 TL
65,60 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786059915731
903954
Kayıp Dünya
Kayıp Dünya
65.60

“Eğer 100 yıl içinde, sadece Sherlock Holmes'u yaratan adam olarak tanınırsam, o zaman hayatımı başarısızlıktan ibaret sayacağım.” – SIR ARTHUR CONAN DOYLE

Meşhur dedektif Sherlock Holmes'un yanı sıra; huysuz, ukala ve çekilmez bir dâhi olan Profesör Challenger ile tanışın. Profesör, insanlığı sarsacak bir keşif yaptığını ileri sürse de bilim dünyası onunla dalga geçmekte, madem öyle keşfini ispatlaması gerektiğini söylemektedir.

Bunun üzerine asabi Profesörümüz; yanına bir gazeteci, bir keşif rehberi ve hiç sevmediği diğer bir profesörü de alarak Amazon ormanlarına doğru akıl almaz bir maceraya çıkar. Profesör Challenger, vahşi hayvanlar ve hiç de arkadaş canlısı olmayan yerli kabilelerden oluşan bu tehlikeli yolculukta ölmekten ziyade, eğer hiç geri dönemezlerse keşfinin sonsuza dek bir sır olarak kalmasından korkmaktadır. Acaba ekip bu maceradan sağ çıkabilecek midir?

Yazar Sir Arthur Conan Doyle, en sevilen roman kahramanı Sherlock Holmes'un dışında başka kahramanlarının da sevilmesini istemişti. Aksi halde tüm hayatını bir başarısızlık olarak görecekti. Bu yüzden, onun yeterince tanınmayan diğer muhteşem kahramanı Profesör Challenger'a bir şans vermeye ne dersiniz?

Kapat