Karanlıkta Yükselmek Sequoia Nagamatsu

Karanlıkta Yükselmek
Sequoia Nagamatsu

%35 İNDİRİM
240,00 TL
156,00 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786052652398
971674
Karanlıkta Yükselmek
Karanlıkta Yükselmek
156.00

Bulut Atlası ve İstasyon On Bir hayranlarının ilgiyle okuyacağı Karanlıkta Yükselmek okurları bir iklim krizinden sonra insanlığın hayatı yeniden inşa etme mücadelesi verdiği yüzlerce yıl süren bir maceraya davet ediyor.

 

Yıl 2030. Küresel ısınma buzulların hızla erimesine yol açıyordu. Bilim insanları Kuzey Kutup Dairesi’nde yaptıkları araştırmalar sırasında binlerce yıl önce şu an var olmayan bir virüsten ölmüş bir cesedi incelerken virüsün tüm dünyaya yayılmasına sebep olmuşlardı.

 

İnsanlığın Kutup Vebası’na karşı on yıllar süren mücadelesi medeniyetleri, kuralları ve ahlak anlayışını değiştirirken bir grup insan da bu ölmekte olan gezegenden kaçış yollarını aramaktaydı...

 

Sequoia Nagamatsu okurları, mezarlıklara dönüşmüş gökdelenlerden ölüler için yapılmış otellere ve yıldızlararası uzay gemilerine uzanan, kıtaları, yüzyılları ve hatta gök cisimlerini aşan çılgın bir yolculuğa çıkarıyor.

 

“Akıldan çıkmayan bir eser. Karanlıkta Yükselmek, farklı sesleri bir araya getirip güzel ve berrak bir bilimkurguya dönüştürüyor. Gerçekten şaşırtıcı bir zekânın ürünü.” —Alan Moore

 

“Harika bir roman. Belirsiz geleceği tahayyül ederken yakınımızda tutmamız gereken türden...” —Kevin Wilson

Kapat