Karanlık Büyü %20 indirimli Gabriella Pierce

Karanlık Büyü
Gabriella Pierce

%20 İNDİRİM
55,00 TL
44,00 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786051429786
634132
Karanlık Büyü
Karanlık Büyü
44.00

Jane Böyle, Beyaz Atlı Prensiyle Evlenmiş ve Yukarı Doğu Yaka'daki Kalesine Taşınmıştı. Ama Masallardaki Mutlu Sona Fazla Uzaktı.

Talepkâr ve kontrol delisi kayınvalidenizin gerçek bir cadı olduğunu öğrendikten sonra sonsuza dek mutlu yaşamak gibi bir ihtimal söz konusu olamazdı. Üstelik bu cadı, sizin varlığından bile haberdar olmadığınız büyülü güçlerinizi çalmaya niyetliyse...

Jane, düğününden kaçmasının ardından Lynne Doran'ın pençelerinden son anda kurtulmuş ve New York'ta saklanmaya başlamıştı.

Ama daha ne kadar saklanabilirdi ki?

Jane, Lynne'in elde etmeyi en çok istediği şeyi öğrenir öğrenmez, harekete geçti. Böylece kayınvalidesini, kendisini avlamaktan vazgeçirmeyi umuyordu. Ne yazık ki Jane'in cesur planı onu cadıların inine, Doran ailesinin Park Bulvarı'ndaki gösterişli evine geri gönderecekti. Neyse ki aldatıcı bir büyü bulmuştu da sarışın mimar Jane'den, esmer Ella'ya dönüşmüştü.

Ella, Jane'in yeni yeni filizlenen güçlerine ve tamamen farklı bir görünüme sahipti. Her ne kadar bir ölüm kalım mücadelesinin içinde de olsa, “Ella”nın da bir parça eğlenmeyeceğini kim söyleyebilirdi ki?

Kapat