Karanlığın Çığlığı - Ciltli Büşra Toraman

Karanlığın Çığlığı - Ciltli
Büşra Toraman

%30 İNDİRİM
199,00 TL
139,30 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786258133790
912658
Karanlığın Çığlığı - Ciltli
Karanlığın Çığlığı - Ciltli
139.30

Karşısındaki Kişinin Güçlerini Hasat Etmesinin En Kolay Yolu Duygularına Bağlanmaktı. Şimdiye Kadar Bunu Hep Böyle Çözmüştü. Şimdi İse Yapamıyordu.”

Eski bir gelenek olan Kış Dönümü kutlamaları Aleut’ta yapılmaya karar verildiğinde herkes bunun sadece bir parti olarak kalmayacağını bilmektedir. Geçmişin günahları bu kez Dawson’ın peşine düşmüştür.

Yıllar önce Dawson, Rayleen ile birlikte bir Tarafsız’ı öldürmüş ve bunu o zamandan beri saklamayı başarmıştır. Dawson ve arkadaşları hem kendilerini kovalayan bu ölüm habercisini atlatmak hem de onun kim olduğunu bir an önce öğrenmek zorundadır. Ada ise aynı zamanda Lanston'ın ona vermiş olduğu görev yüzünden Meriel'in ölümünü araştırmaktadır.

Ada en son görüştüğü kişiyle konuştuğunda yalnızca Meriel’le ilgili değil, kendisiyle ilgili de öğrenebilecekleri olduğundan habersizdir.

Arkadaşlarından birinin ağır yaralanması sonucu Ada’nın aldığı karar hiç düşünmediği bir şekilde kendisinin ve ailesinin hayatını değiştirecektir. Kaybetmemek için neleri göze alabileceğini gördüğünde daha fazla yıkımın içine sürüklenmesi hiç de uzun sürmeyecektir.

Kapat