Kara Miras (Ciltli) Chris D'lacey

Kara Miras (Ciltli)
Chris D'lacey

%20 İNDİRİM
158,50 TL
126,80 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786051739977
884943
Kara Miras (Ciltli)
Kara Miras (Ciltli)
126.80

New York Times çoksatan yazarı Chris d'Lacey'nin yeni paranormal aksiyon macera serisi!

Telekinezi, hücresel hafıza, geçmiş hayatları tekrar yaşama ve çoklu gerçekliğin doğası gibi konuları keşfederken aksiyon dolu bir macera yaşamaya hazır mısınız?

Michael Malone, sıradan bir günde tamamen sıradışı birolay yaşar: Uçurumdan atlamak üzere kayalıklarda dolaşanbir Sibirya kurdunun hayatını kurtarır. Ancak bu, hayatınıdeğiştirecek olağanüstü olayların sadece ilkidir. Michael,gerçekliği değiştirebilme gücü olduğunu keşfeder. Gizemlive garip vakaları araştıran UNICORNE adında gizli bir örgüt,ona hemen bir anlaşma teklif eder: Kurtardığı Sibirya kur-
dunun gizemli vakasını çözebilirse, mor gözleriyle bulutlarıizlemeyi çok seven Amadeus Klimt, üç yıl önce kaybolmuşbabasını bulmasına yardım edecektir. Bir UNICORNE ajanıolan babasını...

Araştırmaları, Michael'ın yolunu hiç ummayacağı kişilerle kesiştirir: Garip ve her zaman hasta gibi görünen sınıf arkadaşı Freya ve bir kazada ölmüş genç kız Rafferty. Ancak araştırmalarını ne kadar derinleştirirse tehlikeye de o kadar yaklaşıyor gibidir. Michael, yeni keşfettiği yeteneğinde ustalaşarak UNICORNE tarafından ona verilen görevleri tamamlayıp babasını bulabilecek mi?

“Sizi ilk sayfadan içine çekecek bu macera dolu kitaptan, şaşırtıcı sonuna kadar başınızı kaldıramayacaksınız. D'Lacey, sizi beklenmedik olayların yaşanabileceğine ikna ediyor.”
School Library Journal

“Chris d'Lacey, hızlı akan bu hikâyede şaşırtmacaların ve gerçeklerin ne zaman karşınıza çıkacağını çok iyi ayarlamış. Ayrıca Michael'ın yaşadığı garip olayları; ev ödevleri, kızlarla ilişkileri ve ailesiyle yaşadığı anlaşmazlıklarla dengeleyerek komik ve heyecanlı bir roman yazmış.”

Financial Times

Kapat