Kapa Çeneni ve Dinle! Tilman Fertitta

Kapa Çeneni ve Dinle!
İş Dünyasının Başarıya Ulaşmanıza Yardımcı Olacak Acı Gerçekleri
Tilman Fertitta

%5 İNDİRİM
127,00 TL
120,65 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9789752210325
892538
Kapa Çeneni ve Dinle!
Kapa Çeneni ve Dinle! İş Dünyasının Başarıya Ulaşmanıza Yardımcı Olacak Acı Gerçekleri
120.65

“Ne yaptığınızı bildiğinizi düşünüyor olabilirsiniz fakat ben size bilmediğiniz şeyler göstereceğim.”

Kapa Çeneni ve Dinle!girişimciler, büyük şirket liderleri, yöneticiler ve her seviyede idareciler için net, öğren ve uygula türünde prensipler içeren, sizi başarılı bir kariyerin ve mutluluğun zirvesine çıkarabilecek birkaç gerçek liderlik yol haritasından biri.
İş insanları ya da hevesli girişimciler; bu kitap şirketinizi bir üst düzeye taşıyacak. Tecrübeli bir yönetici de olsanız, yolun başında da olsanız, bu kitabı bitirdiğinizde neleri doğru neleri yanlış yaptığınızı bileceksiniz.

Tilman Fertitta, ağırlama ve eğlence imparatorluğuna otuz yıl önce yalnızca tek bir restoranla başladı. Bu nedenle işletme sahiplerinin yüzleştiği zorlukları da, genellikle düşülen hataları da biliyor. Yıllar boyunca işini büyütürken ona yardımcı olan prensiplerinden asla vazgeçmedi; şu an yüzlerce restoran, beş kumarhane ve kırk milyar doları aşkın hasılatıyla Amerika'nın en büyük tek hissedarlı şirketinin sahibi olduğuna inanılıyor. Ayrıca NBA takımı Houston Rockets'ın da tek sahibi.Fertitta, bu kitabında bütün bunları mümkün kılan ilkeleri ve tecrübelerini paylaşıyo

Kapat