Gizli Bahçe (Ciltli) %25 indirimli Kang Yi-eul

Gizli Bahçe
Kang Yi-eul

%70 İNDİRİM
45,00 TL
13,50 TL
Temin süresi 12 iş günüdür.
9786059609272
633472
Gizli Bahçe
Gizli Bahçe
Olimpos Yayınları
13.50

Diziyi sevdiyseniz, kitaba bayılacaksınız!

Önceden fark edemedikleri benliklerini, ancak ruhları yer değiştirdikten sonra fark eden iki kişinin kendi vücutlarını geri almak için girdikleri aşk kokan yarış.

“Parasız, tipsiz bir erkeği affetsem bile yumruğu yavaş bir erkeği affetmem.” İstese de gizleyemeyeceği, ucuz makyaj yapsa bile göz alıcı bir güzelliğe sahip,
“Neden aksiyon dublörlüğü yapıyorsun?” diye sorulduğunda “Kaderim.” diye yanıtlayıp gülümsemesiyle ışıldayan, yemek yedikten sonra kendi hesabını kendi ödeyen, kaba ve kötü biriyle karşılaştığında ona sert bir uçan tekme atan kız. Gururum incinse de, bu garip kızı sürekli özlüyorum.

“Tanrı kesinlikle kadın olmalı. Bu yüzden beni yarattı.”

Zaman ve duygu israfı yapmak istemeyen, anlaşmalı evliliğin en iyi romantizm olduğuna inanan; düşüncesiz, olgunlaşmamış ve şeytani fikirlerine bakılırsa, Tanrı'nın bu insanı yaratırken bir an uyukladığı kesin.

Başkasının acısını umursamayan, başkasının duygularını hiç umursamayan bu adam, tatlı ama bir o kadar da tehlikeli.

GüneyKore'nin en fazla bilinen ve sevilen dizisi. Karakterleri Gil Ra Im (Ha Ji won) ve Kim Joo Won (Hyun Bin)'un canlandırdığı; zaman zaman güldürecek, zaman zaman ağlatacak mükemmel birdizi. İtinayla Tavsiye Edilir!

Kapat