Kâğıt Prenses Erin Watt

Kağıt Prenses
Erin Watt

%35 İNDİRİM
240,00 TL
156,00 TL
Aynı gün kargo
9786257973694
864395
Kağıt Prenses
Kağıt Prenses
156.00

Royal Ailesi seni mahvedecek.

Ella Harper ne olursa olsun hayatta kalmayı başarırdı. Tüm hayatını annesinin peşinde oradan oraya sürüklenerek ve bir gün bu çamurun içinden çıkacağını umarak geçirmişti. Annesinin ani ölümüyle ise artık yapayalnızdı. Ta ki Callum Royal birden ortaya çıkana kadar.

Ella'yı özel okullar, malikâneler ve ondan nefret eden beş erkek kardeş bekliyordu. Hepsi birbirinden çekici ve zalim olsa da, ondan kurtulmak için her şeyi yapabilecek olan Reed Royal'la boy ölçüşemezlerdi. Ella'nın oraya ait olmadığını düşünen Reed belki de haksız sayılmazdı.

Zenginlik, ölçüsüzlük, aldatma ve her kapının ardında başka bir günahla, Ella Royal Malikânesi'nde tutunmak istiyorsa önce kendi yolunu bulmak zorundaydı.

New York Times ve USA Today Çoksatanı

“Yetişkin romantik romanlarını aratmayan kurgusuyla, Gossip Girl seven gençlerin tam da aradıkları kan.” —Kirkus

“Ella ve Reed hakkında daha fazlasını okumak için sabırsızlanıyorum.” —Rachel Blaufeld

“Yoğun, akıldan çıkmayan ve çok ateşli. Mutlaka okumalısınız.” —Emma Chace

“Keskin bir kalemden çıkma karakterler ve şok edici son sayfalarıyla elinizden bırakamayacağınız bir roman!” —Rockstars of Romance

“Devam kitabını nasıl beklerim bilemiyorum!” —Kristen Krantz

0 Keske ciltli basım olsaydı ve lütfen devam kitaplarını basınız tesekkürler
0 "Amanın amanın o nasıl bir kitaptı öyle fırlatın bana serinin devamını ilk başta 2.si çıkmadan 1.sini almayım diyordum bak yanarım diyordum ama dayanamadım aldım pişmanda değilim evet kitap bitince çıldırdım şu an 2.si için deliriyorum ...Okumalısınız millet Royaller beni yaktı sizi de yaksın"
Kapat