Kafes Josh Malerman

Kafes
Josh Malerman

%35 İNDİRİM
195,00 TL
126,75 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786053758914
746770
Kafes
Kafes
126.75

Netflix Fİlmİ Bird Box'a İlham Veren Roman

Daha Önce Yayımlanmamış “bobby Kapıyı Çalıyor” Öyküsüyle

Görülmemesi gereken korkunç bir şey… Ona atılan bir bakış kişiyi ölümcül bir deliliğe sürüklüyor. Ne olduğunu ve nereden geldiğini ise kimse bilmiyor.

Malorie ve iki çocuğu, olayların başlangıcından beş yıl sonra hayatta kalmayı beceren bir avuç insan arasındaydı. Nehrin kenarındaki terk edilmiş bir evde çocuklarıyla yaşayan Malorie, ailesinin güvende olabileceği bir yere gitmenin hayalini kuruyordu. Fakat onları bekleyen yolculuk tehlikelerle doluydu. Tek bir yanlış hamle ölümlerine yol açabilirdi. Ve onları takip eden bir şey vardı.

Bu bilinmeyene doğru gözbağının karanlığında yaptığı yolculukta Malorie sık sık geçmişi hatırlıyordu. Bir araya gelerek hayatta kalmaya çalışan, kendisini de aralarına alıp onu da kurtaran arkadaşları bir bir aklına geliyordu. Ancak sağ kalan ve kapılarını çalan insanlar arttıkça ortaya yüzleşmeleri gereken bir soru çıkmıştı: Herkesin aniden delirdiği bir dünyada kime güvenilebilirdi?

“Buna benzer bir korku öyküsü şimdiye kadar hiç anlatılmadı. Josh Malerman bu işi biliyor.”

–Hugh Howey

“Çok iyi, çok başarılı ve dolaysız yazılmış, büyük bir takdirle okuduğum çarpıcı bir roman.”

–Peter Straub

0 Hep satin almak istedigim ancak elimin gitmedigi bir kitapti yeni kapak baskisini gorunce satin aldim ve iyi ki almisim. Ertesi gune elime ulasti. Kus kafesi filmini severek izlemistim kitabin kat kat guzel olacagindan da eminim.
Kapat