Justice League Cilt 8 - Darkseid Savaşı Bölüm 2 %25 indirimli Geoff Jo

Justice League Cilt 8 - Darkseid Savaşı Bölüm 2
Geoff Johns, Jason Fabok, Brad Anderson

%30 İNDİRİM
250,00 TL
175,00 TL
Temin süresi 8 iş günüdür.
9789750841576
714222
Justice League Cilt 8 - Darkseid Savaşı Bölüm 2
Justice League Cilt 8 - Darkseid Savaşı Bölüm 2
175.00

Darkseid'ın ölümünden sonra, Justice League üyeleri olağanüstü güçlere sahip oldular, Tanrıların güçlerine! Superman, Batman, Flash, Shazam, Green Lantern ve Lex Luthor dönüşüm geçirdiler, Yeni Tanrıların yeteneklerini kazandılar. Ama neredeyse her şeye kadir olmak süper kahramanlar için bile akıl almaz bir güçtür.

Ekip arkadaşları yeni kazandıkları güçlere rağmen insanlıklarını kaybetmeye başlarken, Wonder Woman onların hepsini Anti-Monitor'un ellerinde yok olmaktan kurtarmak için savaşmaya mecburdu ve Dünya'yı savunmak için Justice League'in en büyük düşmanlarından yardım istemek zorunda kalacaktı... Crime Syndicate!

Çizgi romanın süperstarı Geoff Johns, çok beğenilen çizerler Jason Fabok ve Francis Manapul'un katkılarıyla Dünya'nın en büyük kahramanlarının hikâyelerini yazdığı muazzam dört seneyi müthiş bir finalle bitiriyor. Yılın DC olayının sonu olan Justice League Cilt 8: Darkseid Savaşı Bölüm 2, Justice League #45-50 ve Justice League: Darkseid Savaşı Özel #1'i bir araya getiriyor.

Kapat