Ayakkabı Ayağına Uyarsa Julie Murphy

Ayakkabı Ayağına Uyarsa
Julie Murphy

%20 İNDİRİM
128,00 TL
102,40 TL
9786254233173
912530
Ayakkabı Ayağına Uyarsa
Ayakkabı Ayağına Uyarsa
102.40

EĞER AYAĞINA UYMUYORSA BELKİ DE KENDİ AYAKKABINI TASARLAMA VAKTİ GELMİŞTİR.

Cindy ayakkabılara aşık. Tam yerine konmuş bir fiyonk ya da yüksek bir topuk onun için kendini ifade etme yöntemi. Modaya bayılan ve büyük beden giyen Cindy hiçbir zaman vücuduna tam uyan bir tasarımcı giysisi bulamasa da özel bir çift ayakkabı her zaman ayağına cuk oturuyor.
   
Moda tasarımından yeni mezun olan fakat karşısına bir iş fırsatı çıkmayan genç kız, üvey annesi ve dünyanın en büyük evlendirme programı yapımcısı Erica Tremaine’nin yanına taşınır. Bununla da kalmaz, Gece Yarısından Önce’de son dakika doldurulması gereken bir yer açılınca kendini spot ışıkları altında bulur. Kariyerine hızlı bir başlangıç için ulusal kanalda ayakkabı koleksiyonunu görücüye çıkarmaktan iyisi var mıdır? Ayrıca hazır odaya gitmişken bir de damat adayıyla birkaç özel randevuya çıkmaktan kime ne zarar gelebilir?

Fakat Gece Yarısından Önce’nin  ilk ve tek büyük beden yarışmacısı olmak Cindy’yi bir gecede sansasyon yapar. O artık beden olumlama hareketinin ikonlarından biridir. Üstelik şu Beyaz Atlı Prense’de gönlünü iyiden iyiye kaptırır. Fesat iltifatlara, entrikacı yapımcılara ve güvenip güvenemeyeceğini kestiremediği bi rev dolusu yarışmacıya ragmen mutlu sona ulaşmak için Cindy tamamen kendine güvenmek ve bu arada topukları ile birlikte kalbinin de kırılmadığından emin olmak zorunda kalacaktır.

Çoksatar yazar Julie Murphy çok sevilen bir masala yeniden kurguluyor ve hepimize hak ettiğimiz öz sevgi ve mutlu son inancını büyüleyici bir şekilde sunuyor.

Kapat