Pür 3: Tutuşma %17 indirimli Julianna Baggott

Pür 3: Tutuşma
Julianna Baggott

%15 İNDİRİM
22,22 TL
18,89 TL
Tükendi
9786050921984
584862
Pür 3: Tutuşma
Pür 3: Tutuşma
18.89

Onları yalanlarından mahrum bırakırsan kendilerini yok ederler. Willux'un ölümü ve Partridge'in Pürler'in başına geçmesiyleKubbe'nin dışındaki kül ve dumanın arasında ilk kez umut yeşermeyebaşlıyor. Dışarısı ve içerisi arasında nihayet eşitlik sağlanacak, Willux'un yalanları açığa çıkacak, bir devrim olacaktı. Ancak gücüelde tutmak, kazanmak kadar kolay değildir ve hatta çoğu zaman güç,temeli yalanlar üstüne atılmış bir inşaattan ibarettir. Partridge'in yenigörevi hayal ettiğinden çok daha karmaşık ve tehlikeli olacak.
Kubbe'nin içinde iktidar mücadelesi sürerken dışarıda Pressia,Bradwell, El Capitan, Helmud ve diğerleri Evveliyat'a dair ipuçlarınınpeşinden gitmeye devam ediyor ve yaşam mücadelelerini sürdürüyorlar. Ya Kubbe bu savaşlarında onların arkasında olacak yada Pressia'nın üvey kardeşine olan inancı boşa çıkacakve Partridge bir Willux olduğunu gösterecek. Eski müttefi kler düşmana dönüşürken dünyanın kaderi şimdieskisinden de belirsiz. İnsanlık bir kez daha kıyımı vevahşeti mi seçecek yoksa yıkıntının küllerinden kendineyeni bir dünya mı kuracak?Pür ve Füzyon'dan sonra Tutuşma ile dünyanın kaderison kez belirleniyor.

“Şaşırtıcı ve unutulmaz.”
-The New York Times

Yazar Hakkında:
Julianna Baggott 30 Eylül 1969 doğumlu olan yazar aynı zamanda Bridget Asher ve N.E. Bode.isimleriyle şiir ve denemeler de yazmaktadır. Baggott, Florida Üniversitesi'nde Yaratıcı Yazarlık Programında proföser asistanlığı yapmaktadır.

Kapat