Zehirde Demlenen Büyü (Ciltli) Judy I. Lin

Zehirde Demlenen Büyü (Ciltli)
Judy I. Lin

%20 İNDİRİM
239,00 TL
191,20 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256372863
975645
Zehirde Demlenen Büyü (Ciltli)
Zehirde Demlenen Büyü (Ciltli)
191.20

• New York Times Çoksatanı
• 2022 PEOPLE Magazine Yazın En İyi Romanı
• Cosmopolitan 2022 Yılının En İyi Genç-Yetişkin Romanı
• USA Today Çoksatanı
• Publishers Weekly Çoksatanı
• BookRiot 2022 Yılının En İyi Genç-Yetişkin Romanı
• YALSA 2022 Seçkisinin En İyi Genç-Yetişkin Romanı
ABA Indie Çoksatanı

“Büyü sisteminden kurgusuna kadar harika bir şekilde kaleme alınan Zehirde Demlenen Büyü hem fantastik okurlarını hem de drama severleri etkisi altına alacak. Judy I. Lin başka ne demleyecekse içmeye gönüllüyüm!”
—Joan He, New York Times çoksatan yazarı

“Ning'in unutulmaz karakteri ve kurgunun çekiciliği, ölümcül sihrin hüküm sürdüğü bu heyecan dolu hikâyede okurları büyüleyecek. Lin, Çin kültürünü heyecan verici bir gizemle harmanlıyor ve bu, sayfaları hızla çevirmek için mükemmel bir tarif.”
—Booklist

Çaresiz insanlar korkunç şeylere başvurur.

Ning'e göre annesini kaybetmekten daha korkunç olan şey, bu ölümün onun yüzünden olmasıdır. Tüm toplumu tehdit eden zehirli çaylardan birini farkında olmadan demleyip annesini bu korkunç zehrin pençesine terk eden ondan başkası değildir. Ning suçlulukla kıvranırken aynı zehir şimdi de kız kardeşi Shu'yu ondan koparmak üzeredir.
Günlerini endişe içinde geçirirken imparatorluktan gelen bir çağrı ona umut ışığı olur. İmparatorluk en iyi çay ustasını seçmek ve seçilenin büyük bir isteğini yerine getirmek üzere yarışma düzenleyecektir. Yarışmaya katılması gereken kişi kız kardeşiyken Ning onun yerine geçer ve bu fırsata sarılarak her şeyi arkasında bırakıp evden kaçar.
Saray hayatına adım atmak sandığından çok daha zor ve karmaşık çıksa da kız kardeşinin hayatını kurtarmak için her engele göğüs gerer ve yarışmanın aşamalarını başarıyla tamamlamak amacıyla her şeyi göze alır.
Birbirinin kuyusunu kazan yarışmacılar, entrika dolu saray hayatı ve gizemli bir yakışıklıya rağmen Ning yarışmaya odaklanmaya çalışsa da tehlike çanları onun için çalmaya başlayacaktır.

(Tanıtım Bülteninden)


Kapat