Rehine John Grisham

Rehine
John Grisham

%5 İNDİRİM
215,00 TL
204,25 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9789751421869
980238
Rehine
Rehine
204.25

Kaddafi Libya'sında teröristlerin kaçırdığı iş adamının kızı ve avukatın bıçak sırtında rehine pazarlığı...

Avukat Mitch McDeere on beş yıl önce, Mafya'dan 10 milyon dolar çalmış ve peşindekileri atlatıp sağ kalmayı başarmıştır. Düşmanları artık ya hapishanededir ya da ölmüştür. Bu arada Mitch de dünyanın en büyük hukuk firmalarından birine ortak olmuştur.

Mitch yeni bir dava nedeniyle gittiği Libya'da, beklenmeyen gelişmeler sonucu, acımasız teröristlerle rehine pazarlığına girmek zorunda kalır. Teröristlerin talep ettiği ve karşılanması imkânsız görünen 100 milyon dolar fidyenin on gün içinde ödenmesi gerekmektedir.

Ama bu, rastgele bir adam kaçırma eylemi değildir – kişiseldir. Ve hiç kimse, hatta Mitch'in New York'taki karısı bile güvende değildir. Zaman hızla akıp giderken, Mitch acaba düşmanlarından bir adım önde olmayı sürdürebilecek midir?

Rehine, John Grisham'a dünyanın en sevilen yazarlarından biri olma yolunu açan Şirket adlı destansı kitabın devam romanı. Bu kitap, okuru New York'tan Londra'ya ve Roma'dan Kaddafi Libyası'nın çöllerine kadar, dünyanın dört bir köşesine doğru inişli çıkışlı bir yolculuğa çıkarıyor.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat