Yeni Nesil Ebeveynlik John Duffy

Yeni Nesil Ebeveynlik
Kaygı Çağında Ergenlik Dönemi Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey
John Duffy

%20 İNDİRİM
80,00 TL
64,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786050697247
827854
Yeni Nesil Ebeveynlik
Yeni Nesil Ebeveynlik Kaygı Çağında Ergenlik Dönemi Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey
64.00

Ebeveynlik artık daha zor ve karmaşık bir hal aldı. Çocuklarımız sosyal medyaya ve internete, daha önce eşi benzeri görülmemiş akademik, sosyal ve ailesel stres etkenlerine maruz kalarak büyüyor. Daha sekiz yaşından başlayarak kendilerini, gelişimsel olarak aslında hiç de hazır olmadıkları bilgi, düşünce ve duygu yığınının ortasında buluyorlar. Ergenlik çağı artık daha erken yaşlarda başlıyor ve daha uzun sürüyor.Bunun sonucu olarak da klasik ebeveynlik stratejileri artık işe yaramıyor.

Neredeyse yirmi beş yıldır ebeveynlik alanında tanınmış bir uzman olan Dr. John Duffy'nin bu kitabı değişen çocuk dünyasının ve aklının gizli ve önemli meselelerine yeni ve zorunlu bir rehberlik sunuyor. Korku ve depresyona yol açabilecek yeni nesil ergenlik meseleleriyle uğraşan ve hızla büyüyen çocuklarımızı, yeni dünyaya hazırlamamızda yardımcı oluyor.

Bu kitap sayesinde günümüzün ergen dünyasını daha açık bir şekilde görebilecek, ebeveynliğin değişen yapısına daha bilinçli ve modern yaklaşıp günümüz çocuklarının ihtiyaçlarını anlayabileceksiniz. Böylelikle çocuklarınızın hayatlarında iyi bir rehber, dost ve danışman olmayı öğrenebileceksiniz. Bu kitap çocuklarınızın hayatını kurtarabilir.

Kapat