Harry Potter Film Dehlizi Serisi Seti - 3 Kitap Takım Jody Revenson

Harry Potter Film Dehlizi Serisi Seti - 3 Kitap Takım
Jody Revenson

%5 İNDİRİM
320,00 TL
304,00 TL
2006057358901
956827
Harry Potter Film Dehlizi Serisi Seti - 3 Kitap Takım
Harry Potter Film Dehlizi Serisi Seti - 3 Kitap Takım
304.00

1. Kitap: Harry Potter Film Dehlizi Kitap 1: Orman, Göl ve Gök Sakinleri (Karton Kapak)

At-adamlardan deniz halkına, Garkenez'lerden boynuz kuyruklu ejderhalara, çeşit çeşit sihirli yaratık ve korkunç hayvana kucak açan Harry Potter evreni, lisanslı Film Dehlizi kitap serisi ile kapılarını okuyuculara açıyor. Film Dehlizi serisinin göz alıcı çizimler, sahne arkası fotoğraflar ve çarpıcı açıklamalarla dolu bu ilk kitabında, Harry Potter hayranlarını orman, göl ve gök sakinlerinin sayfalardan ekranlara uzanan muhteşem yolculukları bekliyor.

2. Kitap - Harry Potter Film Dehlizi Kitap 2: Diagon Yolu, Hogwarts Ekspresi ve Sihir Bakanlığı (Karton Kapak)
Ollivanders Asa Dükkânı'ndan Peron Dokuz Üç Çeyrek'e, Knockturn Yolu'ndan Sihir Bakanlığı'na kadar pek çok büyüleyici mekânı yeniden keşfetmeye hazır mısınız? Film Dehlizi serisinin göz alıcı çizimler, sahne arkası fotoğraflar ve çarpıcı açıklamalarla dolu bu ikinci kitabında, Harry Potter hayranlarını Diagon Yolu, Hogwarts Ekspresi ve Sihir Bakanlığı'na dair sayfalardan ekranlara uzanan muhteşem bilgiler bekliyor.

3. Kitap - Harry potter film dehlizi 3: Hortkuluklar ve ölüm yadigarları (Karton Kapak)

Tom Riddle'ın günlüğünden Helga Hufflepuff'ın kupasına, Mürver Asa'dan Diriltme Taşı'na; tüm Hortkulukların ve Ölüm Yadigârlarının Harry Potter film evreninde nasıl büyük bir rol oynadıkları tartışılmaz. Film Dehlizi serisinin göz alıcı çizimler, sahne arkası fotoğraflar ve çarpıcı açıklamalarla dolu bu üçüncü kitabında, Harry Potter hayranlarını, her biri başlı başına birer kahraman olan bu sihirli objelerin, sayfalardan ekranlara uzanan muhteşem öyküleri bekliyor.


(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Kapat