Gecenin Ortası Jewel E. Ann

Gecenin Ortası
Jewel E. Ann

%20 İNDİRİM
129,00 TL
103,20 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786258400977
911914
Gecenin Ortası
Gecenin Ortası
103.20

Günah dolu bir geçmişe sahip Jackson Knight, kimlik değiştirip ülkenin diğer ucuna taşındığı zaman bir karar alır: Artık daha iyi biri olacak ve kötü alışkanlıklarını yeni düzenine taşımayacaktır. Ancak komşusunun güzel yardımcısını gördüğü an tüm planları değişir.

Söz konusu yardımcı Ryn Middleton; huysuz kızı, daha da huysuz köpeği ve baskıcı eski kocasıyla uğraştığı sıkıcı günlere alışmıştır. Bir anda hayatına giren Jackson için hazır değildir. Fakat karşı koymanın imkânsız olduğu bu yakışıklı adamın ilgisini komik ve inanılmaz bulur. Yoğun müzakerelerin ardından, Jackson'ın evlilik teklifini daha ilk randevularında kabul eder.

Jackson, rüyalarının kadınıyla birlikte olmak için savaşırken ikiz kardeşi Jillian’la da uğraşmak zorunda kalır. Geçmişine tutunmaya çalışan kederli Jillian, kalbini çalan doktor ve ona yeni bir kalp veren çavuş arasında tercih yapabilecek midir?

Aydınlık günler için hissedilen umudun ötesinde karanlığın kasveti, gerçeğin yanılsaması ve akıldan çıkmayan bir geçmiş vardır.

Yaşayanlar af ister. Lâkin ölüler intikam peşinde.

Kapat