On Bir'den Kaçış Jerri Chisholm

On Bir'den Kaçış
Jerri Chisholm

%35 İNDİRİM
230,00 TL
149,50 TL
Temin süresi 12 iş günüdür.
9786258043747
911156
On Bir'den Kaçış
On Bir'den Kaçış
149.50

Yerleşke On Bir’de katların hiyerarşisi her şeydir.

 

Benim adım Eve Hamilton ve benim yaşadığım katta hayat kavga ve mücadeleden ibaret. En azından alt katta sefalet içinde çırpınanlardan daha iyi durumdayız. On Bir’in çetin dünyasında sadece en üst katta yaşayan, yaldızlı ofislerinden hepimizi yönetenlerin rahat bir hayatı var.

 Dört nesil önce dünya yaşanamaz hâle getirildi. Artık güneş çok sıcak, toprak insanları besleyemeyecek kadar kurak. Hayata tutunmayı başaranların yer altında yaşamaktan başka çaresi yok.

 Buradaki hayat mükemmel olmasa da, bir dövüşçü olarak hayatta kalmayı öğrendim. Fakat son maçım farklıydı. Bu kez rakibim en üst kattan gizemli bir dövüşçüydü ve içimden bir ses, bambaşka hayatlara sahip olduğumuz bu dövüşçünün göründüğünden çok daha farklı biri olduğunu söylüyordu.

Yerleşke On Bir’e daha fazla katlanamayacaktım. Tüm hayatımı bir sonraki öğünümü elde etmek için mücadeleyle geçiremeyecektim. Artık yalnızca tek bir şey için savaşacaktım: Özgürlüğüm! Ve bu gizemli çocuğun gözlerinde beni buradan kurtaracak bir ışık görmüştüm.

Kapat