Disney Karlar Ülkesi - Kutup Geceleri - Karanlık Çökerken Jen Calonita

Disney Karlar Ülkesi - Kutup Geceleri - Karanlık Çökerken
Jen Calonita

%15 İNDİRİM
149,50 TL
127,08 TL
9786254233517
954961
Disney Karlar Ülkesi - Kutup Geceleri - Karanlık Çökerken
Disney Karlar Ülkesi - Kutup Geceleri - Karanlık Çökerken
127.08

Karanlık, çoktan unutulan anıların içerisinde saklanabilir.


Erindel Kraliçesi Anna, her sene kış gün dönümünde güneşin doğmadığı günlerin gelişi için yapılan Kutup Geceleri kutlamalarına hazırlanmaktadır. O kadar yoğun çalışmaktadır ki nişanlısı Kristoff ona,biraz dinlenmesi için birkaç günlüğünekız kardeşi Kar Kraliçesi Elsa'yı ziyarete gitmeyi teklif eder. Anna bu fikre bayılır. Ona eşlik eden Kristoff, Sven ve Olaf ile Sihirli Orman'da Elsa ile yeniden bir araya gelir.


Kamp ateşi çevresinde korku hikayeleri anlatarak geçirdikleri bir gecenin ardından Olaf, hikayelerindeki bir yaratığın gerçeğe dönüştüğü konusunda ısrar eder! Aniden başlayan fırtınalardan ve gökyüzünün normalden çok daha erken kararmasından başka kim sorumlu olabilir? Ya insanların bir anda bu kadar unutkan olmasının sebebi nedir?


Anna ve Elsa neler olup bittiğini anlayabilmek için güçlerini birleştirirler. Birlikte, Kristoff'un hayattayken yaptığı kötülükleri unutmaları için diğerlerinin hatıralarını çalan ölümsüz bir yaratık olan draugr'a dönüşen bir prenses hakkında anlattığı korkunç hikayeyi hatırlarlar. Kristoff istemeden bir draugr'ın anılarını gün yüzüne çıkartıp, bu yüzden de canavarı Erindel'in üzerine salmış olabilir mi? Anna ve Elsa Erindel'de yaşayanlar kim olduklarını unutup tamamen karanlığa gömülmeden önce bu hikayenin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak zorundadır…
(Tanıtım Bülteninden)


Kapat