9789751027566
787373
6. Hedef
6. Hedef
13.19

Kadınların Cinayet Kulübü'nün en zorlu davası; seri çocuk hırsızı şehirde dolaşıyor. Korkunç bir saldırgan kalabalık bir feribottaki tüyler ürpertici silah sesi, ardında birkaç ölü ve yaşam mücadelesi veren bir kadın bırakır

Yaralı kadın, geleneksel yöntemlerle bir yere ulaşılamayan en zorlu davalarda güç birliği yapan Kadınların Cinayet Kulübü'nün bir üyesidir. Teğmen Lindsay Boxer, arkadaşını öldürmeye çalışan adamı yakalama girişiminde birbiri ardına gelen heyecanlı ipuçlarını takip eder. Fakat Kadınların Cinayet Kulübü'nün şimdiye kadar karşılaştığı en sapkın ve en korkutucu davada hiçbir şey yeterli değildir.

Çocuklar ortadan kayboluyor Bölge Savcı Yardımcısı Yuki Castellano hayatının en zorlu davasına hazırlanıyor, şehir tüyler ürpertici suç furyasının peşinde. Varlıklı ailelerin çocukları bakıcılarıyla birlikte kaçırılıyor. Fakat kaçırılmalarını korkunç bir sessizlik takip ediyor; hırsızlardan mesaj yok, fidye talebi yok. Anne babalar en kötüsünü düşünmekten kendilerini alamıyorlar.

Yeni ortağıyla gece gündüz çalışan Lindsay Boxer bu korkunç suçları anlamlandırmaya yardımcı olacak bağlantıyı bulmak için mücadele ediyor.Bir Sonraki Hedef Kim Olacak? Bütün bir şehir korkunun pençesindeyken Lindsay Boxer, Kadınların Cinayet Kulübü'yle ilgili bu heyecan dolu altıncı romanda formunun zirvesinde. Son on yılın en çok satan polisiye serisi, "gözünden bir şey kaçmayan" (Times) James Patterson'dan?

Kapat