Disney Nöbetçi Fareler J. Gılbert

Disney Nöbetçi Fareler
J. Gılbert

%20 İNDİRİM
89,50 TL
71,60 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786254233494
912796
Disney Nöbetçi Fareler
Disney Nöbetçi Fareler
71.60

Disney Nöbetçi Fareler

Aslan Yürekli Fareler.
Alçak Zararlılar.
Nefes Kesici Casusluk Olayları.
Teknoloji Harikaları.

Nöbet’e Hoş Geldiniz!

Bernadette küçük bir fare olabilirdi belki ama tüm hayatını büyük bir şeyler başarmanın hayaliyle geçirmişti. Odasının duvarları kahramanı Alet İşler’in posterleriyle süslüydü: Alet ünlü bir mucit fare, eski bir Chip ve Dale Kurtarma Kuvveti üyesi ve şimdi de Dünyayı kurtarma amacıyla çalışan gizli fare örgütü Nöbetçi Fareler’in lideriydi, örgüt en seçkin fare ajanlarından oluşuyordu.

   Hal böyleyken, Nöbet’e katılması için postadan imrendirici bir davet çıktığında Bernie, küçük hayatında hayal edilebilecek en büyük değişimin gerçekleşmek üzere olduğunu anlamıştı.

     Yine de hiçbir şey onu gelmekte olana hazırlayamazdı. Bir kere eğitim ortağı Jarvis, Nöbe’e Katılmadan önce S.I.Ç.A.N.’da, yani Sıçan Irkına Çağ Atlama Noktası’nda çalışmıştı. Bernie ona nasıl güvenebilirdi? Sonra, daha eğitimdeki ilk günlerinde Nöbetçi Fareler merkezindeki herkes birden bire ortadan kaybolacaktı!

   Bernie ve Jarvis ajan arkadaşlarını bulmak için çılgınca bir maceraya atılırken, bu küçük cesur fareyle çekingen ama çok zeki sıçan, Nöbetçi Fareler’I – ve tanıdıkları kadarıyla dünyayı- kurtarmak için birlikte çalışmayı öğrenmek zorunda kalacaklardı.

Kapat