Merhaba Kimya Mühendisliği ve Felsefe - Geleceğin Mühendisi Parfüm Fab

Merhaba Kimya Mühendisliği ve Felsefe - Geleceğin Mühendisi Parfüm Fabrikasında
Işık Saraç

%30 İNDİRİM
40,00 TL
28,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786256934153
912608
Merhaba Kimya Mühendisliği ve Felsefe - Geleceğin Mühendisi Parfüm Fabrikasında
Merhaba Kimya Mühendisliği ve Felsefe - Geleceğin Mühendisi Parfüm Fabrikasında
28.00

BİR İLK! YENİ NESİL ÖYKÜLER BUNLAR!
21. yüzyıl becerileri, kariyer ve vizyon bilinci çocuklara hiç bu kadar eğlenceli, etkileyici bir teknikle kazandırılmadı.

Kimya Mühendisliği Mesleğini seçenler ne yapar? Merak ediyorsan cevabı bu kitapta. Bu kitap ile aynı zamanda çocuklarla FELSEFE yapabileceğini biliyor muydun? HAYDİ GEL VE SORUŞTURMAYA BAŞLA. Farklı teknik terimler öğrenmek istersen bu kitabı okumaya ve onları daire içine almaya ne dersin? Bilimin içinde kaybolmak ister misin? 
Kitap Tanıtım Yazısı
Arkadaşlarının ikiz kardeşlere yaptığı doğum günü sürpriziyle başlayan hikâye muhteşem bir maceraya dönüşür. Arkadaşları Maya’ya hiçbir zaman unutamayacağı bir armağan verir ve serüven başlar. Maya aldığı bu armağanla sorularına cevap aramaya başlar. Kitaptaki sürpriz gelişmeleri ve  serüvenleri merak ediyorsanız, okumaya başlamanız yeterli. 

Kitap Hakkında
“Geleceğin Kimya Mühendisleri Parfüm Fabrikasında” kitabı çocukların Kimya Mühendisliği mesleğine dair bilgi sahibi olmalarını amaçlamaktadır. Kitap içerisinde geçen hikâyede kozmetik sektöründe üretilen ürün olan parfümün elde edilmesine yönelik üretim aşamaları ile bir üründen nasıl birden fazla sayıda ürün elde edildiği konularına ilişkin bilgiler yer almaktadır. Kitap aynı zamanda mesleki tanıtım içeriğe sahip olmasının yanı sıra çocuklarla felsefe soruşturmalarında uyaran olarak da kullanılabilecek niteliktedir. Öykünün içinde P4C soruşturmasına yönelik örnek sorular yer almakta olup kolaylaştırıcı olan kişi bu sorular üzerinde P4C soruşturması gerçekleştirebilir.

 

Kapat