Işığını Serbest Bırak Büşra Coşkun Keskin

Işığını Serbest Bırak
Büşra Coşkun Keskin

%35 İNDİRİM
95,00 TL
61,75 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258446548
913548
Işığını Serbest Bırak
Işığını Serbest Bırak
61.75

“Gözlerini kapat ve ruhunu dinle. Belki tozun altında kalan seni fark etmen zaman alacak ama sonunda fark edeceksin. Fark ettiğinde ona iyi davran ve ihtiyacı olanı ver.”

Derin, Pamir, Talu, Ravza, Tuğrul, Vanessa ve Leandro…

Bir yabancı dil kursunda tanışan, birbirinden tümüyle farklı bu 6 kişi kursun sona ermesinin ardından buluşmayı sürdürmektedir. Yabancı dil becerilerini pekiştirmek amacıyla her hafta düzenli olarak gerçekleştirdikleri, konuşma kulübü tarzındaki sohbetlerin özel mekânı ise Lafta Kafe’dir. Başlangıçta farkında olmasalar da bu kitap-kafe, tanışıklıktan derin bir dostluğa uzanan yolculuklarını özel kılan, âdeta tılsımlı bir mekân olacaktır. Bu kafede, saklı sözcükler dile gelmekte, üzeri tozlanmış sırlar paylaşılmakta, sandıklara kilitlenen hayaller gün yüzüne çıkarılmaktadır.

Her biri yüreğinde ayrı bir yaşam öyküsü taşıyan bu 6 insan, Lafta Kafe’de bir araya gelip sohbet ettikçe sihirli bir değnekle dokunulmuşçasına farklı yollar açılır önlerinde. Ve her biri içinde saklı tuttuğu ışığı serbest bırakma cesareti yakalar.

Büşra Coşkun Keskin, Işığını Serbest Bırak kitabında, sıcak dost sohbetleri eşliğinde, varoluşun ve yaşamın anlamını sorgulatıyor ve kendi hayatımızın kahramanı olmayı fısıldıyor bizlere.

Kapat