İmbikten Kadehe (Ciltli) Burkay Adalığ

İmbikten Kadehe (Ciltli)
Distile İçkiler Dünyası
Dr. Burkay Adalığ

%25 İNDİRİM
695,00 TL
521,25 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786051738314
855074
İmbikten Kadehe (Ciltli)
İmbikten Kadehe (Ciltli) Distile İçkiler Dünyası
521.25

2019'da yayımlanan, Türkiye'nin en kapsamlı viski rehberi olma özelliğine sahip ilk kitabı Meleklerin Payı: Bir Viski Macerasıile okurların beğenisini ve dünyanın en önemli yeme-içme kültürü ödüllerinden Gourmand World CookBook Awards 2020ödülünü kazanan Dr. Burkay Adalığ, yepyeni bir içki kültürü kitabıyla karşımızda.

Dr. Burkay Adalığ bu sefer sadece viskiyi değil, dünyanın tüm distile içkilerini anlatıyor. İmbikten kadehlerinize kadar uzanan bu yolculuğun her aşamasını keşfederken, bu kitabı okuduktan sonra içtiğiniz her içkinin hikâyesini de biliyor olacaksınız. Votkadan cine, tekiladan konyağa tüm distile içkilerin anlatıldığı kitapta, milli içkimiz rakı tabii ki başrolde.

İçki tarihinden ilginç anekdotların, elliye yakın kokteyl tarifinin, içkinizi yudumlarken dinleyebileceğiniz şarkı listelerinin ve ülkemizde bir ilk olanTürkiye'nin Rakılarıtablosunun da yer aldığıİmbikten Kadehe: Distile İçkiler Dünyasısadece kitaplığınızın değil evdeki barınızın da başköşesine yerleşecek bir kitap.

Tüm içkiseverlere şimdiden

Şerefe!

Kapat