İlham: Heyecan Verici Teknoloji Ürünleri Nasıl Yaratılır? Marty Cagan

İlham: Heyecan Verici Teknoloji Ürünleri Nasıl Yaratılır?
Marty Cagan

%35 İNDİRİM
230,00 TL
149,50 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258489606
911941
İlham: Heyecan Verici Teknoloji Ürünleri Nasıl Yaratılır?
İlham: Heyecan Verici Teknoloji Ürünleri Nasıl Yaratılır?
149.50

Dünyanın En İyi Teknoloji Şirketleri Müşterilerin Sevdiği Ürünleri Nasıl Geliştiriyor?

“Bir yıldan fazla bir süre sıkı çalıştık, gecelerimizi ve hafta sonlarımızı feda ettik. Satış ekibine eğitim verdik. Teknolojimizi basına tanıtıp harika yorumlar aldık. Artık hazırdık, ürünü piyasaya çıkardık ve bunu kutladık. Sadece tek sorun vardı: Hiç kimse ürünü satın almadı. Evet, teknik açıdan etkileyiciydi, eleştirmenler bayılmıştı ancak ürün insanların istediği ve ihtiyaç duyduğu bir şey değildi.”

Hangi ürünlerin üretileceğine kim karar veriyor? Buna nasıl karar veriyorlar? Ürünün faydalı olacağını nasıl biliyorlar?

Teknoloji ürünü yönetiminin önde gelen ismi Marty Cagan, İlham’da güçlü bir ürün kültürü yaratmak için gereken başarılı ve işe yarar ürün organizasyonunun ve doğru personelin önemini vurguluyor. Bunun için etkili ancak basit süreçleri nasıl yapılandıracağınızı, doğru insanları ve becerileri bir araya nasıl getireceğinizi anlatıyor.

Amazon, Google, Facebook, Netflix, Tesla gibi günümüzün en başarılı teknoloji ürünü şirketlerinin en son uygulamaları ve ürettikleri harika ürünlerin arkasındaki insanların yer aldığı İlham, bu büyük şirketlerin en iyi yönlerini gözler önüne seriyor. İster ürün-pazar uyumunu sağlamak için çalışan bir startup, ister yeni diğer sunma yeteneğini yeniden kazanmaya çalışan büyük, köklü bir şirket olun, bu kitap, sizi ve ürün organizasyonunuzu yeni bir müşteri bağlılığı ve iş başarısı düzeyine taşıyacak.

“Marty ürün hakkında konuşup yazdığında, neden bahsettiğini bildiği çok açık. Harika teknoloji ile harika teknolojiye dayalı harika ürünler arasındaki farkı biliyor.” ―Bjorn Carlson, Google

"Ürün yönetimi hakkında yalnızca bir kitabınız arıyorsanız o, bu kitap." ―Chad Dickerson, Etsy Eski CEO’su

"Ürün Yönetimi, her şirkete varlığını sağlayan ürünleri yaratma sanatı ve bilimidir. Bu, bir işletmenin özüdür. Dijital dünya için, Marty Çağan, Ürün Yönetimi'ni başka hiç olmadığı kadar anlamanıza ve bu konuda uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kalmak için bu temel okumadır." yarın alakalı." ―Frerk-Malte Feller, Facebook

Kapat