Aşkın Bir Yüzü İkbal Gürpınar

Aşkın Bir Yüzü
İkbal Gürpınar, Cengiz Hortoğlu

%5 İNDİRİM
139,00 TL
132,05 TL
Temin süresi 10 iş günüdür.
9786052691342
849201
Aşkın Bir Yüzü
Aşkın Bir Yüzü
132.05

Bazı insanlar çok zor koşullara rağmen sevdikleriyle mutlu yaşarken, bazı insanlar çok daha iyi koşullarda yaşadığı halde neden mutsuz? Bu sorunun yanıtını öğrenmek ister misiniz?
Kadınların ve erkeklerin aşka, sevgiye, hayata, evliliğe bakış açılarındaki farklılıkları öğrenmek ve hangi durumda ne yapacağınızı bilmek gerçek mutluluğu bulmanızı kolaylaştırmaz mıydı?
Peki mutlu olmak bu kadar zor mu?
Aşkın Bir Yüzü, mutluluğun sırlarını aralıyor.
Bu kitap, sadece dünyalar güzeli Melike ile Murat arasındaki aşk masalı değil, aynı zamanda mutluluğu bir türlü bulamayanlar için bir başucu kitabıdır. İlişkilerinde daha mutlu olmak isteyenlere de bir yol kılavuzudur.
Bu kitapta, kadınların ve erkeklerin birbirlerini tanıma ve anlama sanatı ilmek ilmek dokunmuştur. Aşk, sevgi, mutluluk, kadın, erkek ve hayata dair aklınızdaki birçok sorunun yanıtını bulacaksınız. Aslında mutlu olmanın ve sevdiğiniz insanı mutlu etmenin ne kadar kolay olduğunu görüp şaşıracaksınız.
Hangi hataların insanları mutsuz ettiğini, ilişkileri bozduğunu hatta çökerttiğini görecek, hayatın güzelliklerinin farkına varacak mutlu olmanın sırlarını keşfedeceksiniz.

Kapat