9786052997918
810403
İçsel Yaşam
İçsel Yaşam
31.98

Herkesin İçinde Bir Evren Yatar

İnsan ruhu konusunda uzman yazar Christophe André'den içsel yaşamımızın ve duygularımızın evrenine aydınlatıcıbir yolculuk.

İçsel yaşamımız ruhumuzun en derinlerinde girdaplar halinde akıp duran düşünceler, hatıralar, projeler ve duygular dünyasıdır. Bazen uzaktan uzağa duyulan bir fısıltı halindedir, ancak duymasını bilene kendini tanımak ve daha iyi bir yaşam sürmek için eşi bulunmaz hazineler sunar.

İşte bu yüzden sizi içsel yaşamınızın mucizelerle dolu dünyasını düzenli olarak dinlemeye ve sizi siz yapan şeylerin kökenine dikkatle bakmaya davet ediyorum. Maddeciliğin ve dış görünüşün önem kazandığı günümüz dünyasında bu kendine dönüş hem zorunlu hem de duygusal dengemiz, yaratıcılığımız, empati yeteneğimiz ve özgürlüğümüz açısından şaşırtıcı sonuçlar yaratacak bir yolculuktur. Elinizde tuttuğunuz bu kitap, içsel dünyanıza dair kırk ayrı alana değinen kırk bölümle bu yolculuktaki en büyük destekçiniz olacak.

“Christophe André ile birlikte duyguların dünyasında bir yolculuğa çıkacaksınız.”

- Papiers

“Fransa'nın en ünlü meditasyon ustası ve pozitif psikoloji duayeni André hayatı hayat yapan şeyleri ve insan yaşamını güzelleştiren detayları aktarmakta çok başarılı.”

- Sens et Sante

“Bu kitap bize kısa süreliğine bile olsa hayatın güzelliğini görmemizde yardımcı oluyor. Bu yüzden de paha biçilemez.”

- Pelerin

“Christophe André, okurlarına dengelerini yeniden bulmaları ve hayatın çalkantılarında ayakta kalmaları için yardımcı olacak değerli bilgiler veriyor.”

- Gala

Christophe Andre, Paris'in Sainte-Anne Üniversite Hastanesi'nde çalışan, duygusal sorunlar, anksiyete ve depresyon alanında uzmanlaşmış bir psikiyatrdır. 2016 yılında yayımladığı tıp araştırması sonucu Jean Bernard Ödülü'ne layık görülen Andre Fransa'da ve dünyada üne kavuşmuş birçok popüler psikoloji ve meditasyon kitabının yazarıdır. Tam bir mükemmeliyetçi olan Christophe Andre tek büyük şaheserinin üç kızı olduğunu düşünmektedir…

Kapat