İçimde Neler Oluyor Isabelle Filliozat

İçimde Neler Oluyor
Duygularınızı Anlamanız ve Yönetmeniz İçin Bir Rehber
Isabelle Filliozat

%20 İNDİRİM
269,00 TL
215,20 TL
Tükendi
9786052998144
814953
İçimde Neler Oluyor
İçimde Neler Oluyor Duygularınızı Anlamanız ve Yönetmeniz İçin Bir Rehber
215.20

Hayatınızı duygularınız değil siz yönetin.

Nedensiz yere sinirleniyor musunuz? İlişkinizi yıpratan kavgalardan bıktınız mı? Patronunuzun karşısında kendinize güvenmekte zorlanıyor musunuz? Hayır diyemiyor musunuz?

Belki de kendinizi yorgun ya da depresif hissediyorsunuz. Duygusal biri de duygularınıza ket vuran biri de olsanız aslında onları yönetmeyi bilmiyorsunuz.

Duygularınızı serbest bırakarak özgürleşmeyi öğrenin. Elinizde tuttuğunuz bu kitap, basit egzersizler aracılığıyla kendinizi yeniden bulmanızı, yüreğinizi açmanızı, büyümenizi ve içinizden geldiği gibi özgürce yaşamanızı sağlayacak gerçek bir rehber.Sosyal ve profesyonel hayatınızda başarının sırrı ne mi?Çevrenizdekilerle ilişkilerinizde rahat, açık ve kendiniz olmanız.Aile ve sevgilinizle ilişkilerinizde başarıya nasıl mı ulaşacaksınız? İletişim kurarak, samimi olarak ve duygularınızın sizi yakınlaştırmasına izin vererek.Peki ya mutluluğun anahtarı nedir?Geçmişinizi iyileştirmek ve kendiniz gibi olmaya, kendi sesinizi bulmaya cesaret etmek.

Isabelle Filliozat1982 yılından beri Fransa'da psikoterapistlik yapmasının yanında kişisel gelişim, pedagoji ve çocuk yetiştirme alanlarında yirmiye yakın kitaba imza atmıştır. Kitapları tüm dünyada büyük ilgi gören Filliozat, yazdığı kitaplar ve verdiği atölyelerle binlerce insanın kendini keşfetmesi ve geliştirmesine yardımcı olmuştur.

Kapat