Hilal 4. Kitap / Şehirdeki İblis Kenan Yarar

Hilal 4. Kitap / Şehirdeki İblis
Kenan Yarar

%35 İNDİRİM
250,00 TL
162,50 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786052652480
974818
Hilal 4. Kitap / Şehirdeki İblis
Hilal 4. Kitap / Şehirdeki İblis
162.50

Hilal’in eksantrik, apacayip, entrikalarla, hezeyanlarla ve delilik kokan düşlerle bezenmiş dünyasının dördüncü kitabına hoş geldiniz.

 

Serinin ilk kez basılan ve okuyucusuyla da ilk kez buluşacak olan yeni kitabında, artık Vahşi Batı’ya dönmüş okulundan tutun da namı öteki dünyalara kadar uzanmış Hilal’e cehennemden ambargo konmasına kadar bir dolu fantastik hikâye sizleri bekliyor. Annesinin rutin despotlukları ve babasının alışılageldik angutlukları arasında her türlü serseriliği yapmayı kendinde hak gören Hilal’in hiç de durulup uslanacağı da yok hani. Hatta aşkı için cehennemden kovulmayı göze alan Lucifer’ın da onda şansı yok gibi. Ne de olsa bu kız şeytana bile pabucunu ters giydiriyor.

 

Usta çizer Kenan Yarar’ın kültleşmiş çizgi roman serisi Hilal’in ilk kez basılan dördüncü cildinde Lombak dergisine çizdiği maceralar tekrar bir araya geliyor. Her bir sayfasının çizer tarafından ince ince elenip sık dokunduğu, renklendirildiği ve düzenlendiği bu yeni edisyonda “HİLAL ÖZEL” bölümü ile Hilal’e dair bildiklerimizin dışında şoke edici önemli bilgiler paylaşılıyor. Böylece şahit olduğumuz Hilal hikâyelerindeki hezeyanlara yeni bir boyut daha ekleniyor.

Kapat