Hiç Kimse Sıradan Değildir %25 indirimli Markus Zusak

Hiç Kimse Sıradan Değildir
Markus Zusak

%5 İNDİRİM
160,00 TL
152,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786053480204
410658
Hiç Kimse Sıradan Değildir
Hiç Kimse Sıradan Değildir
152.00

"19 yaşındayım, taksi şoförüyüm. Sadece bu işe yarıyorum, bir de arkadaşlarımla kâğıt oynamaya. Başka hiçbir uğraşım, isteğim, hedefim yok. Bir ev arkadaşım var, adı Kapıcı. Kendisi aynı zamanda köpeğim olur ve karşılıklı kahve içmekten büyük keyif alırız. Kısacası sıradanlığın mihenk taşıyım ve bundan şikâyetçi değilim. Ama bir gün posta kutumda bulduğum iskambil kartının, çerçevedeki bu resmi değiştireceğini nereden bilebilirdim ki? "Hiç" oluşum, kimliği belirsiz birini rahatsız etmişe benziyor ve belli ki benimle oyun oynamak istiyor. Neden sorusunun cevabı aslında çok basit: umursamak için. Peki o halde, oyuna hazırım!"

Dilde sadeliği kullanma yeteneğini başarılı bir şekilde ortaya koyan Markus Zusak, Hiç Kimse Sıradan Değildir adlı eğlenceli olduğu kadar düşündüren romanıyla, herkesin yapabileceklerinin ötesine geçebileceğini en sıradan insanlar üzerinden göstererek zekasını gözler önüne seriyor.

0 Hiç Kimse Sıradan Değildir Etliye sütlüye karışmamızı istemeyen, hastanelerdeki hemşire resimlerindeki gibi sessiz olmamızı ve açığa çıkmamızdansa karanlıkta kalmamızı isteyen aklımızın kurguladığı korkularımız ile içinde bulunduğumuz ister kendi yaşantımızda isterse de etrafımızda
Kapat