Her Yazın Ardından Carley Fortune

Her Yazın Ardından
Carley Fortune

%20 İNDİRİM
159,00 TL
127,20 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256947283
912386
Her Yazın Ardından
Her Yazın Ardından
127.20

Âşık olmak için altı yaz.
Ayrılmak için bir an.
Yeni bir şans içinse sadece iki gün.
 

Persephone “Percy” Fraser, on yıl önce hayatının en büyük hatasını yapmış ve bu yüzden evinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Artık yazlarını, çocukluğunun ev sahibi sayılan ışıl ışıl gölün kenarında değil de şehirdeki şık dairesinde geçiriyor, arkadaşlarıyla eğlenmeye çıkıyor ama herkesi kalbinden uzak tutuyordu. Ta ki bir gece, onu asla ayrılmayacağını düşündüğü Sam Florek’e geri döndürecek o haberi alıncaya dek.

Percy ve Sam, geçmişteki o altı yaz boyunca adeta ayrılmaz ikili olmuşlardı. Sıcak yaz günlerini gölde yüzerek ve birlikte kitap okuyarak, ılık geceleri de Floreklerin restoranında çalışarak geçirmişlerdi. Bir gün bu arkadaşlık çok daha fazlasına dönüşmüş; fakat aşkları kısa süre içinde kırılıp binlerce
parçaya bölünmüştü.

Percy yıllar sonra kasabaya geri döndüğünde aralarındaki bağ canlanmış ve inkâr edilemez hale gelmişti. Fakat genç kadın, yaptığı seçimlerle yüzleşmeli ve kendini nasıl cezalandırdığını itiraf etmeliydi. Aksi halde aşklarının geçmişteki büyük hatalardan çok daha güçlü olup olmadığını asla göremeyeceklerdi.

Kapat