Hayatta Kalma Rehberi %20 indirimli Zehra Çelenk

Hayatta Kalma Rehberi
Zehra Çelenk

%20 İNDİRİM
45,00 TL
36,00 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786051853871
768203
Hayatta Kalma Rehberi
Hayatta Kalma Rehberi
36.00

Zehra Çelenk, Hayatta Kalma Rehberi ile insan ruhunun görünmez taraflarına bakıyor. Bu bakışta yoğun bir cesaret vederin bir edebî feraset var. Her gün gözümüzün önünde cereyaneden hadiselere, bir de “buradan” bakmanın oldukça şaşırtıcı sonuçlarını izliyoruz bu öykülerde.

Senaryoları ve gazete yazılarıyla geniş bir kitleye hitap eden Çelenk'in, her öyküsünde arkada mırıldananbir roman olduğunu sezmek mümkün.

Değişen, bir daha değişen, daha da değişen hayatların ve dünyaların öyküleri bir araya geliyor burada. Zaman zaman umutsuzluğa kapılmak da kusur değildir, umut hep var diyor metinler.

Yeni bir başlangıç için; heyecan hariç değil.

“Manzara körlüğü” diye açıklamıştı bunu ilk tanıştığımız günlerde. Denizin, ormanın, kentin manzarası gibi, insanın da manzarasıgücünü zamanla kaybediyor. Birbirimizin yüzüne baka bakagörünmez hale geliyoruz. Alışkanlığın tutarlı kaplumbağasıaşkın sabırsız tavşanını daima yeniyor.İnsanlar ikiye ayrılır: Doğrudan kanına karışanlar,yanından su gibi akıp geçenler. O, kana zehir gibikarışan cinstendi. Güzel rüya, kesin ölüm.

Kapat