Hayatını Sen Şekillendirirsin Preeti Shenoy

Hayatını Sen Şekillendirirsin
Preeti Shenoy

%20 İNDİRİM
249,00 TL
199,20 TL
Tükendi
9786052998847
830022
Hayatını Sen Şekillendirirsin
Hayatını Sen Şekillendirirsin
199.20

Azim Sayesinde Kaderin BileAlt Edilebileceğine Dair Aşk Ve Umut Dolu Bir Roman

Hayatım her zaman mükemmel olmadı amanefes aldığım müddetçe umut var.
En güçlü halime de o umudu kaybetmeye en yakın olduğum an eriştim. Bu büyük tezat, içimde ölen parçanın aslında duyduğu yaşam sevinci değil de nedir?

Muhafazakâr bir ailenin popüler, akıllı ve güzel kızı Ankita Sharma başarılı bir lisans eğitiminden sonra ülkenin önde gelen yüksek lisans bölümlerinden birine kabul edilir. Fakat bundan tam altı ay sonra kendini bir akıl hastanesinde bulur…

Hayat Ankita'nın en değer verdiği şeyleri zorla ve acımasız bir şekilde ondan almıştır. Bu olanlar karşısında bir yol ayrımına gelen Ankita kaybettiklerini tekrar kazanmak ile kaderin onu getirdiği bu noktayı kabullenip pes etmek arasında bir tercih yapmak zorunda kalacaktır.

Hindistan'ın iki farklı şehrinde ve seksenli yıllarda geçenHayatını Sen ŞekillendirirsinAnkita'nın hayatındaki en önemli dönüm noktalarını konu alıyor. Büyümeye, birine inanmanın ve sevginin gücüne dair bu hikâyenin sayfalarını çevirdikçe zorluklara boyun eğmeyen genç bir kadının, kaderin ona yaptığı tüm kötü sürprizlere rağmen nasıl ayakta kaldığına tanık olacaksınız.

Kapat