Hayatımı Değiştiren Her Şey Ayşen Bozkuş

Hayatımı Değiştiren Her Şey
Ayşen Bozkuş

%35 İNDİRİM
135,00 TL
87,75 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258446500
913258
Hayatımı Değiştiren Her Şey
Hayatımı Değiştiren Her Şey
87.75

“Size pusu kuran birinin planını öğrenirseniz ne olur?

O plan bozulur!

Ailenizdeki sırlar, geçmiş travmalar, negatif duygu ve düşünceler, sevimsiz anılar da sizi bekleyen pusulardır. Öğrendiğinizde ve ‘Bu onların çatışmasıydı, benim yolum başka!’ farkındalığına vardığınızda döngüleri kırmış olursunuz.”

Bu romanda Esra’nın farkındalık yollarından nasıl geçtiğini, neyi neden yaşadığını ve nasıl çözdüğünü film izler gibi göreceksiniz.

Esra, güzel, başarılı bir küratör ve ressamdır. Evli ve çok mutludur. Evde yardımcısı, şoförü, cemiyette bir yeri, refah bir hayatı vardır.

Ama yüreğindeki sır yaşamını gölgelemektedir; sürekli aynı rüyayı görür ve ardından kılık değiştirip ev temizliğine gider. Bir yabancının bu sırrı öğrenmesi ile Esra’nın hayatı alt üst olur.

Büyük bir yüzleşme, psikolog seansları, bilinçdışı kodları, ritüeller, meditasyonlar, rüyalar, içindeki yaralı çocuğa mektup, affetme çalışmaları, reiki, yas tutma, geçmişi şifalandırma ve daha fazlası…

Ayşen Bozkuş, Hayatımı Değiştiren Her Şey kitabında sıradan hayatların içine gömülmüş, suskunlukla karşılanmış bir kötülükle yüzleştiriyor bizi. Değişim,

“Farkında olalım ya da olmayalım,

hayat tesadüf adı verdiklerimiz aracılığıyla bizimle konuşur.”

Kapat
istanbul evden eve nakliyatistanbul eşya depolama