Havass Ayhan Özden

Havass
Ayhan Özden

%35 İNDİRİM
135,00 TL
87,75 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258446524
913469
Havass
Havass
87.75

Paracelsus’tan Benjamin Franklin’e, Isaac Newton’dan Da Vinci’ye uzanan kadim sırlar doğru zaman gelinceye dek korunabilecek mi?

 

Gül ve Haç Kardeşliği’nin seçilmişleri, insanlığın geleceğini şekillendirecek, insan bilincinin yükselmesini sağlayacak sırları kuşaktan kuşağa aktarmaktadır. Hedef; kötülüğün olmadığı bir dünya yaratabilmek, insan-ı kâmile ulaşabilmektir. Ancak bu sırlara vakıf olmak isteyen başkaları da vardır. Kendilerini tanrı yerine koyan, kadim bilgileri kullanarak insanlığın ve dünyanın kaderini belirlemeye çalışan kimi karanlık güçler tüm silahlarını kuşanarak harekete geçerler. Hedeflerinde Paracelsus’un önemli bilgileri aktardığı son mektubunu muhafaza eden bir Türk cemiyeti vardır.

Türkiye’deki geçmişini geride bırakıp ABD’ye yerleşen emekli istihbaratçı Aytuğ Altındal ise yaşananlardan habersizdir, George Washington Üniversitesi’nin sosyoloji bölümünde dersler vermektedir. Rutinleşmiş hayatı aldığı bir telefonla alt üst olur. “Altın Kartal düştü, hemen Türkiye’ye gel,” der telefondaki gizemli ses.

Ülkeye dönen Aytuğ kendisini ışığın ve karanlığın çarpışmasının tam ortasında bulur. Bir yandan kadim bilgilerin karanlık güçlerin eline geçmesini engellemeye çalışırken, bir yandan da zihnini ve ruhunu gölgeleyen kişisel sırlarıyla yüzleşmeye çalışır.

 

Ayhan Özden, ezoterik ögeleri ustalıkla işlediği Havass kitabında temposu hiç düşmeyen, gizem ve heyecan dolu bir maceraya çağırıyor okurları.

Da Vinci Şifresi’ni sevenler bu kitabı ellerinden bırakamayacak

Kapat