Sağlıklı, Ahlaklı ve Mutlu Kız Çocuğu Yetiştirmek Hatice Kübra Tongar

Sağlıklı, Ahlaklı ve Mutlu Kız Çocuğu Yetiştirmek
Hatice Kübra Tongar

130,00 TL
Tükendi
9786259897912
973110
Sağlıklı, Ahlaklı ve Mutlu Kız Çocuğu Yetiştirmek
Sağlıklı, Ahlaklı ve Mutlu Kız Çocuğu Yetiştirmek
130.00

“Bağırmayan Anneler” kitabının yazarı Hatice Kübra Tongar'ın uzmanlığı ve deneyimleriyle kaleme alınan bu kitap, modern dünyadaki ebeveynlik zorluklarına ve çözüm önerilerine odaklanıyor.

Cinsiyet rollerine karşı yapılan her türlü olumsuzlukla mücadele edebilen, teknolojiyi yönetebilen, öz güvenli, kendine saygı duyan, Rabbiyle bağ kuran, iç sesini işiten bir kız çocuğu yetiştirmenin yol haritası için doğru ana baba duruşları, bu kitabın satırlarından evlerinize ulaşıyor.

Güçlü örnekler ve anekdotlarla okuyucuyu motive ederken kapsamlı araştırmalar ve pedagojik yaklaşımlarla verilen bilgileri destekleyen kitap, kız çocuklarının potansiyelini keşfetmek ve onlara rehberlik etmek için tüm ebeveynlere yol haritası sunuyor.

Kendinizi ve kız çocuğunuzu daha iyi anlamak, onların geleceğini şekillendirecek adımları atmak için “Kız Çocuğu Yetiştirmek” bu çağda kız annesi ve babası olma kaygılarınızı bir nebze de olsa hafifletecek.

Hatice Kübra Tongar'ın değerli bilgileriyle dolu bu eser, ebeveynlik yolculuğunuzda size rehberlik edecek...(Tanıtım Bülteninden)


Kapat