9786256927285
953886
70 Adımda Sağlıklı Beslenme
70 Adımda Sağlıklı Beslenme
60.00

Doç. Dr. Hasan Basri Savaş'ın, çalışmak, üretmek ve yapıcı kişiliği ile bilgisini paylaşmak üzerine şekillendirdiği hayatında nice başarılı eserlere imza atmasını yürekten dilerim. İçerisinde sayısız güzel bilgi bulacağınız bu kitap, günümüzün önemli sorunlarından beslenme konusunda okurlarına iyi bir rehber olacaktır. Dolu dolu bilgileri ve yalın anlatımı ile '70 Adımda Sağlıklı Beslenme' kitabının basımını heyecanla bekliyorum.
Gaye Coşkun / Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı

Obezite, Alzheimer, diyabet, kanser, kalp hastalığı gibi etki alanını giderek genişleten ölümcül hastalıklara maruz kalmamak ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için Doç. Dr. Hasan Basri Savaş'ın, uzun yıllar boyunca yaptığı bilimsel araştırmalarının neticelerini içeren 70 Adımda Sağlıklı Beslenme kitabı tip literatürüne ciddi katkılar sağlayacağı gibi hastalıklarla çepeçevre kuşatılan günümüz insanının sağlıklı bedenlere kavuşmasına ve beden sağlığını korumasına da yardımcı olacaktır.
Prof. Dr. Salim BİLİCİ / MAÜ Tıp Fakültesi Dekanı

Herkesin çevresinden duyumlarla uyguladığı veya uygulamaya çalıştığı beslenme alışkanlıkları, bu eserde yalın bir dille ve bir doktor gözüyle açıklanmıştır. Okurken ufak ipuçları ve kolay ulaşılabilir çözümler sunan bu eserinde, okuyucuların sorularına cevaplar bulacağı ve yeni şeyler keşfedeceği bir başucu kitabı olacağını düşünüyorum.
Doç. Dr. Oğuz KARAHAN / Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi

Bütün kronik hastalıklara karşı önemli bir tedbir; doğal, sağlıklı, temiz içerikli, içeriğinden emin olunan ve dengeli bir beslenme biçimini yaşam tarzı haline getirmektir. Yenilen gıdaların muhtemel içerikleri hakkında asgari düzeyde bilgi sahibi olmalı ve en sağlıklı olan gıdaları tercih etmeliyiz. Bütün bunları dönemsel değil sürekli olarak uygulamalıyız. Bu kitapta bütün bunları yapabilmek için gerekli bilgileri kısa ve öz biçimde bulacaksınız.
Doç. Dr. Hasan Basri SAVAŞ(Tanıtım Bülteninden)


Kapat