Harlan Coben Macera Seti (6 Kitap Takım) %25 indirimli Harlan Coben

Harlan Coben Macera Seti (6 Kitap Takım)
Harlan Coben

%30 İNDİRİM
114,00 TL
79,80 TL
Tükendi
2789785969907
539479
Harlan Coben Macera Seti (6 Kitap Takım)
Harlan Coben Macera Seti (6 Kitap Takım)
79.80

Setin İçindeki Kitaplar

Büyük Vuruş
Büyüleyici... Eğlenceli! Los Angeles Times

"Büyük Vuruş, okuyucuyu tepeden tırnağa etkisi altına alacak... Sır düğümü çözülene dek kitabı elinizden bırakamayacaksınız. "
-New York Times-

Geri Dönüş
Hepimizin geçmişe dönüp düzeltmek istediği hataları, herkesten sakladığı sırları vardır. Hepimiz bazen sevdiklerimizi çirkin gerçeklerden korumak için yalan söyleriz. Ancak bir ailenin mutluluğu karşılıklı yalanlarla örülü bir oyundan ibaretse, eninde sonunda gerçekleri anlatacak birileri mutlaka çıkar.

Geçmişle Dans
Toprağın altına gömdükleriniz, bir gün ortaya çıkarsa... Buram buram tutku kokan karanlık salonları geride bırakmış; şimdi iki çocuğu, harika bir kocası ve konforlu bir hayatı olmasına rağmen yine de eskiye özlem duyan bir kadın...

Zor Oyun
Bir kazanan asla vazgeçmez ve vazgeçen asla kazanamaz! Yaklaşık on yıl önce oyunculuğu bırakan spor menajeri Myron Bolitar, kendini tuhaf ve tehlikeli bir araştırmanın içinde bulur. Gençliği boyunca Myron'la yarış halinde olan kolej arkadaşı ve ünlü basket oyuncusu Greg garip bir şekilde ortadan kaybolmuştur...

Yanlış Bir Adım
Sırlarla örtülü bir hayat masumiyetin gölgesine sığınamaz! Anne sevgisinden mahrum büyümüş Brenda, yıllar içinde kendini geliştirmeyi başarmış, zeki ve güçlü bir basketbol yıldızıdır. Fakat kariyerinde hızla zirveye doğru yol alırken babasının ortadan kaybolmasıyla yapayalnız kalır.

Son Detay
En Kirli Oyun İntikamdır... Ünlü beyzbol takımı Yankee'lerin önemli bir oyuncusunun cinayete kurban gitmesiyle, Myron Bolitar kendini zorlu bir soruşturmanın içinde bulur. Çünkü bütün oklar en yakın dostu ve ortağı Esperanza'yı suçlu göstermektedir.

Kapat