Güney Kitap Kulübü’nün Vampir Avlama Rehberi Grady Hendrix

Güney Kitap Kulübü'nün Vampir Avlama Rehberi
Grady Hendrix

%35 İNDİRİM
171,00 TL
111,15 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258401257
904622
Güney Kitap Kulübü'nün Vampir Avlama Rehberi
Güney Kitap Kulübü'nün Vampir Avlama Rehberi
111.15

Locus En İyi Korku Romanı Adayı

Patricia Campbell, eşi ve iki çocuğuyla Charleston'da sakin ve tekdüze bir hayat sürüyordu. Ev işleriyle ve çocuklarla ilgilenmek dışında tek uğraşı, Charleston'lı bir grup kadınla kurdukları ve gerçek suç romanları okudukları kitap kulübüydü.

Patricia'nın sıkıcı hayatı, küçük ve güvenli kasabasında yaşanan birtakım gizemli olaylarla birlikte değişecekti. İhtiyar bir komşusu kanlı ağzıyla bahçelerinde onu “yemeye” çalışmıştı, tavandan ayak sesleri geliyordu, fareler evlere girip insanlara saldırıyordu ve çocuklar ortadan kayboluyordu. Bunların hepsi, kasabaya taşınan genç ve yakışıklı James Harris'ten sonra başlamıştı.

Eşleri onların şüphelerini görmezden gelince bu olayları çözmek kitap kulübündeki kadınlara kalacaktı. Korkuyorlardı çünkü karşılarında bir Jeffrey Dahmer, bir Charles Manson ya da bir Ted Bundy olabilirdi. Ama James Harris bunlardan biri değildi ve hepsinden daha kötücüldü.

Ve onu evlerine “davet ettikleri” için çok pişman olacaklardı.

“Planlarınızı erteleyip kapılarınızı kilitleyin. Elinizden bırakamadan okuyacaksınız.”

–Sarah Gailey

“Her vampir romanında kan ve dişler olacaktır ama burada Hendrix'in ustası olduğu özel bir şey var: Kalp. Bu romandakiler karakter falan değil, bunlar insan.”

–Stephen Graham Jones

“Eğlenceli, içten, ürkünç ve rahatsız edici.”

–Paul Tremblay

Kapat